Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    RTG
  ☰ Кількість ліній:    20
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    10000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

Як усім відомо з давньогрецького міфу про Ахіллес, незважаючи на передбачення, що він помре від невеликої рани в нозі в ході Троянської війни, Achilles не злякався і глянув долі прямо в обличчя.

Як результат – прославився як відважний воїн і є досі прикладом спраглих слави, спроможності та мужності. Що ж до пророкувань з приводу цієї гри, то в ній на вас чекає велика кількість сюрпризів, які збагатять вас. Перед грою виберіть сайти на яких можна заробити реальні гроші та починайте.

Огляд грального апарата

ігровий автомат AchillesЩоб завоювати Трою в режимі гри на ігрових автоматах, на допомогу прийдуть п’ять барабанів і двадцять активних ліній, а також різні комбінації символів.

Максимальна сума виграшу становить 10 тисяч. Мінімальна ставка – 0,01 долара. Максимальна ставка на 1 лінію – 5 доларів. Кожне з обертань супроводжується 20-ма ігровими монетами.

У захопленні незліченні багатства допомагатимуть такі функції ігрового автомата як скаттер-символи, дикий символ, призова гра, режим «Автозапуск» і, звичайно, джекпот з необмеженою сумою. Ігровий автомат Achilles на гроші дарує гравцям багато ємоцій. Можете пограти в ігровий автомат King Kong безкоштовно на нашому сайті.

Символи слота

Дуже примітний дикий символ – це зображення Ахіллеса в обладунках. Комбінації з Ахіллесом, що випадають, дають гравцеві найбільший бонус в 10 тис. Крім цього, символ Ахіллеса може замінювати символи, які бракують, які так потрібні для того, щоб скласти виграшну комбінацію символів.

Розкиданим символом цієї гри є стіни Трої. Коли ви бачите на лінії Трою, це означає, що гроші вашого балансу збільшується на 3, 15, 500 монет (залежить від скаттер-символів на екрані).

Відомо, що Ахіллес був шалено закоханий у чарівну Олену. Саме тому комбінація Ахіллеса із прекрасною Оленою подарують вам 5 тис. Також справжній воїн не може жодного дня обійтися без коня (що приносить йому до 1250 кредитів), прапора (до 800 кредитів), щита та гральних карток (до 400 монет).

Бонусна гра

Якщо гравець гратиме за максимальними ставками в ігровий автомат Ахілес на гроші , він має чудову можливість заробити близько кількох тисяч доларів, маючи лише 100 доларів. Все це завдяки прогресивному джекпоту ігрового автомата Ахілес. Джекпот можна отримати зненацька, після того, як успішно зіграєте у безкоштовну гру. Бажаєте перевірити поточну суму джекпоту?

У запропонованому ігровому автоматі є одразу 2 призові ігри, що базуються на безкоштовних обертаннях барабанів. Геймер може отримати кілька бонусів, що прирівнюються 15, 20, 25 безкоштовним спинам, якщо складатиме комбінації із картинок Ахіллеса.

Як результат – бонусна сума множиться на три, ну а символ Трої може стати замість таких необхідних символів як Олена та Цезар. Якщо на екрані повторно випадають комбінації Ахілеса, приз-гра на барабанах продовжується і ігровий апарат Achilles приносити гроші.

Що стосується ще однієї приємної речі, про неї ви дізнаєтеся відразу після випадання трьох або більше скаттер-символів. Як тільки вони випадають, за ними відразу йдуть 10 безкоштовних обертань барабанів, всі обертання подвоюються в процесі. Ця призова гра також має місце після випадання на екрані 3-х картинок Ахіллеса або Трої.

Резюме

Перше, на що зверне увагу гравець у представленому ігровому автоматі Achilles, неймовірно щедра таблиця бонусних нагород. Деколи навіть не основні зображення принесуть вам сотні або навіть тисячі монет. Ще одна незаперечна перевага грального апарата Ахіллес– 2 окремі призові ігри, які надають можливість гравцеві обертати барабан безкоштовно.