Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Belatra Games
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    1800
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1

Опис ігрового автомата

Безкоштовний ігровий автомат АлькатрасЛегендарна в’язниця розташована на острові Алькатрас і названа так на честь острова. Територіально острів розташований у затоці Сан-Франциско у США. Деякий час цей острів служив свого роду захисною фортецею для військ США, пізніше його перевели у в’язницю для ув’язнених та особливо небезпечних злочинців. Ходили чутки про те, що Алькатрас – в’язниця, з якої неможливо втекти.

На сьогоднішній день в’язниця не працює як виправний заклад, але досі не дає спокою людям з особливо бурхливою фантазією. Компанія Беларта взяла за основу нової гри обстановку легендарної в’язниці та назвала її ігровий апарат An Escape From Alcatraz. Перед вами, як гравцю, і вашим супутником ув’язненим стоїть завдання – втекти з в’язниці, попередньо обдумавши всі дії. Спробуйте пограти в ігровий автомат Columbus можливо вам сподобається.

Якщо вам пощастить і символи збігатимуться на вашу користь, то у вас з’явиться можливість втекти в одній із бонусних ігор. Також ви можете зіграти в AlCatraz онлайн та сприятимете якнайшвидшому виходу на волю в’язня. Щоб потренуватися, можна пограти в ігровий автомат An Escape From Alcatraz безкоштовно, не реєструючись при цьому.

Огляд символів грального апарата Alcatraz

Ігровий автомат Алькатрас на гроші має п’ять барабанів та дев’яти ліній. Найбільша ставка дорівнює 90. Що стосується виграшу, то тут будь-хто може отримати максимум 100 тис. Символи повністю відображають тему гри в’язниці Алькатрас. Тут вам знадобляться символи з кайданами, проте, не сковують ваші рухи. Машина ж допоможе забратися від місця ув’язнення.

Тут вам будуть надані копальні знаряддя, щоб ви з вашим попутником рили тунель для втечі. Ну а хліб і кухоль хліба додадуть вам сил та енергії на час втечі. Щоб зробити отвір для втечі якнайшвидше, вам знадобиться зв’язування вибухівки. Бочки сприяють швидкій переправі на велику землю. Вам відразу захочеться покинути в’язницю, коли ви отримаєте символ із запрошенням до An Escape From Alcatraz. Перед собою ви спостерігатимете ув’язненого у смугастій формі – це і є попутник.

Як тільки ви натиснете кнопку HELP, то отримаєте негайно підказку про ціну та функціональні можливості кожного символу. Буде запропоновано ризик-гра, причому не одна, а навіть у двох варіантах. А бонусні ігри, в які ви можете зіграти, лише допоможуть у втечі вашого друга-в’язня. Є можливість зіграти в ігровий автомат Алькатрас онлайн, не витрачаючи при цьому гроші та час на реєстрацію. В’язень скучив за свободою, допоможіть йому вибратися з в’язниці!

Ризик гра

Для того, щоб в’язень і за сумісництвом напарник не сумував в очікуванні наміченої дати втечі, пограйте з ним у ризик-гру. Вона представлена двома варіантами – він може грати в карти разом з охоронцем і зі своїми співкамерниками в наперстки. Граючи в карти з наглядачем, вашим завданням – перебити його більшу карту. Ну а, обравши наперстки, вам потрібно здогадатися, під який наперсток ховає подвійний виграш у собі.

Бонусна гра

Вам слід розпланувати втечу та продумати всі деталі. Для цього потрібно пограти онлайн для тренування. Як тільки випадуть 3,4, 5 символів із зображенням в’язня, стартує бонусна гра. В’язень опиниться перед тунелем, заваленим купою каміння. Поруч із в’язнем виявиться п’ять величезних каменів.

Ви можете збільшити ставку у 250 разів, якщо ув’язнений переходить від каменю до каменю успішно. Коли один із каменів буде ненадійним, то в’язень опиниться під купою каміння. Однак сума грошей, яку ви виграли до цього, зберігаються та приплюсовуються до загального балансу.

Висновок

Коли ви вже зрозуміли, як грати в таку гру і хочете швидко звільнити нещасного в’язня, то вам уже час розпочати! Якщо ж ви мучитеся певними сумнівами з приводу правильності задуманого плану, вам варто ще раз переглянути його і спробувати пограти в гру Алькатрас абсолютно безкоштовно. Успіхів вам і вашому товаришу!