Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Mega Jack
  ☰ Кількість ліній:    21
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    1500
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

Безкоштовний ігровий автомат ШампанськеНапевно, кожен із вас чув приказку про ризик та про напій аристократів, шампанський. Це вираз пов’язане з ігровим автоматом від компанії Мегаджек під назвою Шампанське. Історія походження цього благородного напою вельми цікава, оскільки його спочатку прийняли за браковане вино.

І, до речі, ця історія не дуже вдало закінчилася для самого першовідкривача шампанського, адже йому вибило око пробкою від пляшки. Напевно, саме з того часу людям стало відомо про такий напій як шампанське, але й увійшла в хід приказка Champagne та про ризикований вчинок, який потрібно зробити заради того, щоб випити напій. Якщо вас цікавить тема моря спробуйте пограти прямо зараз в ігровий автомат Island безкоштовно.

Шампанське називають елітним напоєм. Творці запропонованого грального автомата вирішили втілити в ньому всі асоціації, які викликає у гравців назву гри та напою одночасно. Творці не забули намалювати тут, звичайно ж, пляшку шампанського, а також острів із пальмою, яхту, фрукти. На сайті ви можете спробувати свої сили, зігравши в слот «Вечірка з шампанським» абсолютно безкоштовно, щоб надалі ризикнути зіграти на реальні гроші.

Огляд грального апарата Єшки

Ігровий автомат Шампанське на гроші працює за допомогою п’яти барабанів. Щодо ставок, то їх ви можете робити на 21 призову лінію. Коли ви хочете дізнатися детальну інформацію за виграші, які можуть з’явитися у вас при випаданні певної кількості символів на призових лініях, ви можете просто натиснути на кнопку HELP.

Ви можете стартувати гру тільки коли зробите свої ставки та визначитеся з кількістю активних ліній, на яких, власне, буде здійснюватись гра в ігровий автомат Шампань. Потім ви можете натиснути кнопку STAR, і барабани прийдуть в дію, показуючи в фарбах всі елементи дизайну цієї гри.

Символи демо слота Champagne

Ігровий апарат Champagne (Єшки) має на барабанах такі зображення:

  • ананаси,
  • кавуни,
  • лимони,
  • сливи,
  • вишеньки,
  • виноград.

Погодьтеся, великий асортимент закуски! Крім цього, перед вами виявиться символ із зображенням келиха з коктейлем. Найбільший виграш можуть подарувати вам символи з тропічним островом і білою яхтою, а якщо символів цілих п’ять, то вас можна назвати везунчиком. Однак не поспішайте з грою. Є ще такий символ, який зможе зробити вас ще багатшим – це символи, що випали в п’ятикратному розмірі, з буквою “е”. Такий самий символ є і дикий символ.

Цей знак може вставати на заміну символів, що відсутні для виграшної комбінації, але ніколи не замінить символ розкиду, яка виглядає на екрані як пляшка з шампанським і долар. Пляшка з Champagne на екрані означає, що вам пощастило і випав бонусний знак. Коли на барабані з’являться одразу п’ять таких символів, ви маєте чудову можливість отримати в подарунок кошти. 3 символи із зображенням знака долара говорять, що вам подаровані безкоштовні обертання. Ви можете стартувати грати в ігровий автомат Шампанське (Єшки) онлайн, не зволікаючи зараз!

Ризик гра

Ви зможете подвоїти суму вашого балансу одразу, як тільки дасте добро зіграти в ризик-гру. На екрані з’являться чотири закриті та одна відкрита карти. Ваше завдання полягає в тому, щоб вгадати карту, яка за величиною перевищуватиме відкриту карту.

За умов, що дилерська карта за значенням прирівнюється до відкритої вами і номінал їх варіюється 2 до 10, виграні кошти залишаються казино. Виграшна сума дістанеться вам, коли картки будуть з номіналом валета до туза.

Бонусна гра

Ігровий автомат Шампанське (Єшки) безліч сюрпризів. Це, звичайно ж, тільки ваш вибір – грати на фанти чи реальні гроші, але знайте, щоб відчути себе справжнім гравцем і підвищити рівень адреналіну, краще зіграти на гроші. Ви відчуєте всю красу, та вам почнуть випадати бонус-ігри. У грі Champagne цілих дві бонусні ігри. Перша стартує, як тільки на екрані випадуть 5 пляшок із шампанським на активній лінії. Ваше завдання – вибрати дві, що імпонують вам, та перемогти ігровий апарат Єшки.

Цифри, які виявляться на етикетках, стануть вашим призом. Безкоштовні обертання дістануться вам, коли на екрані випадуть три знаки долара. Під час обертань ви можете значно підвищити суму вашого балансу, а якщо трапляться три знаки долара, то й поготів! Адже вам як бонус дарують ще 15 обертів. Потім уся виграна сума складається. Якщо ви налаштовані рішуче, то після того, як обертання закінчаться, ви спробуєте щастя в грі.

Висновок

Напевно, всі помічали, що після шампанського починає трохи паморочитися голова. Тут же ви не вип’єте ні грама цього напою, але хвиля радості та захоплення захлисне вас зірвати великий куш. Обертаються барабани, крутиться голова, шампанське злегка шумить у пляшці, і гроші ллються вам прямо в руки.