Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    RTG
  ☰ Кількість ліній:    20
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    10000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    0.01/5

Опис ігрового автомата Cleopatras Gold

Як відомо, саме любов до цариці Клеопатри опанувала Цезарем, Марка Антонія позбавила життя, а от творців компанії RTG надихнула створення нового ігрового слота. Як результат – шанувальники гральних автоматів побачили унікальну та гарну гру під назвою Cleopatras Gold. Зігравши в цю гарну та цікаву гру, ви отримаєте масу задоволення та позитивних емоцій, а також зможете казково розбагатіти. Ви можете пограти і в інші симулятори наприклад ігровий автомат Daredevil безкоштовно.

Огляд грального апарата

ігровий автомат Cleopatras GoldОтже, ігровий автомат Cleopatras Gold на гроші працює та роздає виграші завдяки п’яти барабанам та 20-ти лініям. Кількість виграшних ліній встановлюватись самим гравцем. Що стосується ігрових монет та їх цінності, то вона може змінюватись від 1 цента до 5 доларів.

Так само, як і ставки на кожен спин, які сягають двадцяти кредитів. Найбільша сума, яка дістанеться щасливчику, дорівнює 10 тис. бонусних грошей. Щоб отримати бонус, вам будуть запропоновані спеціальні ігрові символи, можливість випадання прогресивного джепоту та приз-гра на барабанах.

Символи слота Золото Клеопатри

Запропонована гра включає 36 призових комбінацій, які можуть піднести гравцю виграші в різних кількостях. Найбільший виграш отримає той гравець, якому на одній активній лінії випаде 5 символів із Клеопатрою. Виграш – 10 тис. Дикий символ також представлений зображенням Клеопатри, адже вона замінить будь-який інший символ (крім символу із зображенням піраміди), якщо це необхідно для того, щоб скласти призову комбінацію. Цариця Клеопатра виконує ще й функцію дикого множника, який зможе подвоїти виграш.

Комбінації символів із зображенням давньоєгипетських ваз, а також очей Гора подарують гравцю 1 тис монет, з єгипетських хрестів і кішок мау подарують 300 монет, а карткові номінали стилі Стародавнього Єгипту – 150 кредитів. Символів розкиду є піраміди. Вони з’являються розсіяно на ігровому полі та утворюють призові комбінації, що приносять 500 монет гравцям.

Прогресивний джекпот

Ігровий автомат Золото Клеопатри відрізняється від подібних ігор тим, що в ній немає ризику гри. Не варто впадати у відчай, адже у вас є шанс зірвати куш! Справа в тому, що певна сума відраховується щоразу від кожної ставки. Ви легко можете дізнатися, який розмір має прогресивний джекпот, подивившись на екран.

Будь-який, навіть найдосвідченіший гравець, має шанс отримати головний виграш, незважаючи на кількість активних ліній та розмірів ставки. Ну, а отримати відразу весь джекпот допоможе один вдалий спин в казино без вкладень.

Фриспіни

Якщо на екрані ви побачите одночасно три, чотири та п’ять символів із зображенням пірамід, що випали одночасно, то ви можете 15 разів безкоштовно обертати барабани. Варто також відзначити, що в той час, як безкоштовно обертаються барабани, виграш потроюється. Приз-гра може продовжитись, коли під час безкоштовних обертань на екрані виявляються кілька скаттер-символів.

Резюме

Ігрові автомати, представлені компанією RTG, відомі всім своєю щедрістю. І славляться вони не лише багатими таблицями бонусних виплат чи допоміжних опцій гри. Яскрава атмосфера, фонова музика, яка властива ігровому слоту Cleopatras Gold на гроші, залишаються дуже привабливими і приваблюють шанувальників ігрових автоматів своїми великими сумами jackpot.