Схожі ігрові автомати:

  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Playtech
  ☰ Кількість ліній:    20
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    5000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/10

Опис ігрового автомата

ігровий автомат DaredevilПриготуйтеся до сутичок із лиходіями за спокій міста граючи в ігрові онлайн-автомати. Пройдіться злочинними районами міста Нью-Йорка у вечірній/нічний час доби у супроводі з чоловіком-інвалідом, ім’я якого – Сорвіголова.

Незважаючи на втрату зору, він зможе дати фору багатьом зловмисникам. Його почуття підкаже, що затіяли лиходії і як викрити їх. Вам також необхідно включити всі почуття, щоб точно бити під час гри на реальні гроші, а також зривати найкращі призи, які пропонує відеослот Daredevil. У нас є ще один цикавий симулятор – ігровий автомат Dr. Lovemore в який можна обертати барабани безкоштовно в казино без вкладень.

Символи слота Сорвіголова

У шибениці в боротьбі зі злом є 2 улюблені зброї: нунчаки і клинки сай. З ними наш сліпий герой ладен вийти на битву. Символи цих бойових помічників тут рівнозначні. Опинившись на 1 лінії, можуть дати від 2-250 ставок. Усього ліній ігровий автомат Daredevil на гроші – 20, а під час кожного розв’язання крутиться 5 барабанів. Крім зброї тут є символи з героями/лиходіями, у тому числі й картинки з номіналами карт.

Карткові знаки не надто високоприбуткові. За лінії з ними можна отримати 5-120 ставок. А ось фотки злочинців, а також самого Сорвіголови – ласий шматок для гравців. Наприклад, за 4 символи лисої людини з сигарою вам належить 200 bet. Найбільший приз від 5 фотографій нашого Daredevil – сума, встановлена на лінію, підвищується у 5 000 разів.

Здирниця хоч і сліпий, проте дуже спритний. Крім того, що його портрети на лінії приносять хороші виплати, він також і дикий символ, який може змінити будь-яку картинку для збільшення виплати.

Ще один цікавий символ – це скаттер, він приносить безкоштовні рішення – логотип DD. 3-5 таких знаків на полі гри потішать вас. Вам доведеться отримати 3-100 сумарних bet і 10 фрі-спінів зі своєрідними умовами. Під час преміальних обертань деякі символи замінятимуть портрет нашого з вами героя. Він підвищує шанс отримати виплату, оскільки є диким. Таким чином, ви купуєте не просто 10 пусків, але і шанс на приз під час будь-якого з них – причому значно вищий, ніж у головній грі.

Бонусна гра

Ще одна особливість, якою ігровий автомат Daredevil на гроші залучив багато гравців в азартні ігри – це функція Bullseye. Перед обертанням можна вибрати приціл. Напевно всі знайомі з шибеницею пам’ятають його тягу кидатися в ціль усім, що тільки прийде в голову.

Якщо після зупинки барабана на місці, де мета, виявиться злочинець з прицілом на лобі, то ви отримаєте виплату в 3 рази більше загальних ставок на всі активні лінії. Це оригінальна функція, яку ви не зустрінете більше ні в одному слоті. Ось де дійсно необхідно 6 почуття сліпого супергероя. Крім того, окремої бет за це робити не потрібно, шанс на виграш помітно збільшується.

Резюме

Більшість гравців, які випробували ігровий автомат Daredevil (Сорвіголова) на гроші, помічають, що він виконаний чудово, з високоякісною графікою та звуком. Однак це зовсім не основне, оскільки виконання слотів від компанії PlayTech завжди було на висоті.

Головне, чим запам’ятовується цей ігровий автомат – функція «Bullseye». Це збільшення виплат без доп. ставок, гравець власноруч робить вибір, куди ж ставити приціл, а завжди привабливо розуміти, що це саме внаслідок вашої проникливості сума в касі підвищується.