Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Playtech
  ☰ Кількість ліній:    20
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Ні
  💎 Максимальний множник:    5000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/10

Опис ігрового автомата

ігровий автомат Desert TreasureІгровий автомат під назвою Desert Treasure (Скарби Пустелі) на гроші просто переповнений краєвидами зі східних пустель. Скорпіони, змії та павуки – це все те, що вам найчастіше тут зустрічатиметься. Цю компашку приємно розбавить східна красуня. Граючи в ігровий онлайн-автомат, протягом усієї подорожі вас супроводжуватиме одноокий торговець зі своїми верблюдами.

Найкращий відпочинок на вас чекає в оазисах – це прекрасні острови з крихітним озером і пальмами. Це не міраж, так як гроші в оазисах вас чекають справжнісінькі! Сума виграшу залежить лише від вашої успішності та величини зробленої вами bet.

Огляд грального апарата Скарби Пустелі

Мальовничий ігровий автомат від PlayTech містить 5 барабанів, ставки можна робити на суму в 1-10 монет на будь-яку з 20 ігрових ліній. Номінал кожної монетки може становити від 1 цента до 5 доларів. Таким чином, за 1 обертання ви можете поставити до 1 тисяч доларів.

При цьому найбільший виграш може становити 10 тисяч на лінії. Такий величезний приз можна отримати, зібравши одразу 5 зображень золотої кобри. До речі, золота кобра – це дикий символ, він здатний замінити будь-який інший символ на лінії, звичайно крім скаттера і бонус-символу (карта і компас). Спробуйте пограти на нашому сайті в ігровий автомат Great Blue безкоштовно.

Символи слота Скарби Пустелі

Загалом, щоб отримати якусь виплату, на початку має випасти хоча б 23 однакових зображення. Найбільш малі виплати в ігровому автоматі Desert Treasure на гроші можливо отримати за символи з карткової колоди. Наприклад, за 3 валети ви отримаєте 5 bet, а за 5 тузів отримаєте 150 BET. Куди привабливіші нагороди можна отримати, якщо зібрати тематичні знаки.

Верблюди зможуть вам подарувати 2-400 ставок, а оази – до 500 із щасливої лінії. Скаттер – це приваблива красуня. Скаттер також може подарувати до 500 гравцю. Крім того, за символ розкиду пропонуються і фрі-спини – це особливо бажаний символ для кожного азартного геймера! При випаданні комбо зі скаттерів абсолютно необов’язково, щоб вони були на одній лінії, навіть не має значення – чи вони поруч. Головне, щоб вони випали поодинці на барабанах який має ігровий автомат Desert Treasure (Скарби Пустелі).

Ризик гра

Ігровий автомат Desert Treasure на гроші не має жодних ігор на ризик, а також на подвоєння ставки, але тут є бонус-рівень, який зустрічається досить часто. Якщо на початку лінії випаде 3 або більше символів з картою і компасом, ви потрапите в оазис, він прекрасний.

Тут є різні скрині та глеки, усередині яких – скарби. Вам потрібно вибрати будь-які 3 з представлених і забрати все, що знайдете. Після цього вам покажуть усі суми, які були в інших глечиках та скринях. Цілком можливо, що ви обрали найкращі.

Бонусна гра

Онлайн ігровий автомат Desert Treasure на реальні гроші чудово витримує свій стиль. Геймери в мережі Інтернет роблять основний упор на бонус-гра, яка у найуспішніших випадає по 3 рази за 10 обертань. Бонус-рівні – це чудовий подарунок гравцям в казино де можна реально виграти гроші.