Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Novomatic
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата Diamond Trio

ігровий автомат Diamond TrioДля шанувальників ігор, створених на платформі Gaminator, творці цих слотів приготували чудовий сюрприз. Ні для кого не секрет, що чоловіки в основному не можуть впевнено сказати, кому вони воліють більше – блондинок, брюнеток, руденьких, тому що багатьом чоловікам подобаються всі жінки.

Ігровий автомат Diamond Trio (Діамантове Тріо) на гроші дозволяє любителям жіночої статі насолодитися оптимальною атмосферою серед трьох різноманітних красунь, які також можуть сприяти ще й збільшенню суми у гаманці гравця. Можливо вам буде цікавий ігровий автомат Desert Treasure який є на цьому сайті.

Огляд грального апарата Алмазне Тріо

Відомо, що життя розвідників не вирізняється спокоєм. Їх оточують прекрасні жінки, дорогі машини, коштовності, карткові ігри, постріли та небезпека. А також кожен розвідник – це людина, яка здатна сподіватися виключно на свій успіх, який може й підвести часом.

Таке життя сподобається не кожному, проте найстійкіші і впевнені в собі люди обирають такий спосіб існування. А дехто постійно мріє хоча б раз опинитися в подібній ситуації. Для того, щоб ця мрія здійснилася важливо тільки зайти в ігровий автомат Diamond Trio, який зробить з гравця-спеціального агента, на шляху якого будуть зустрічатися різні небезпечні ситуації.

Варто відзначити, що ігровий автомат Diamond Trio, що складається з п’яти барабанів, завдяки обертанням яких вишиковуються дев’ять ігрових ліній, на яких випадають різні тематичні символи, здатні принести гравцю удачу якщо знаєш де можна виграти гроші.

Символи слота Діамантове Тріо

Ігровий автомат Diamond Trio на гроші містить кілька символів, здатних принести максимальну кількість грошей. Весь виграш можна збільшити, зробивши певну ставку. Якщо гравцеві дістанеться п’ять пістолетів або секретних пакетів з таємною інформацією – виграш агента примножиться у сімсот п’ятдесят разів.

Якщо ж на екрані з’являться п’ять привабливих автомобілів марки Ferrari – рахунок гравця збільшиться в дві тисячі разів. Найдорожчим і найбажанішим символом для граючого буде символ алмазу.

Якщо зображення алмазу випадає у п’ятикратному розмірі – то вся сума на рахунку збільшується у дев’ять тисяч разів. Також важливо відзначити, що будь-яка з трьох дам, представлених у ігровому слоті, може бути диким символом та замінити будь-який інший символ у грі.

Ризик гра

Як тільки гравець виграє певну суму, він має право зіграти в ризик-гру, що дозволяє подвоїти виграш. Подвоюватися можна необмежену кількість разів, проте варто пам’ятати, що велика Фортуна не завжди буде опікуватися гравцем. Так що тут головне-вчасно зупинитися.

Будь-який досвідчений агент подолає ризиковану гру з легкістю. Після того, як уже не раз агент був учасником серйозних оперативних завдань, де необхідно було розгадати колір проводка, який потрібно перерізати, щоб знешкодити бомбу – відгадати потрібний колір представленої на екрані ігрової карти – дрібниця. Відомо, що кожен вірний вибір дає можливість гравцеві спостерігати за тим, як удвічі збільшується сума виграшу. Три лики кохання

Бонусна гра

Але найболючішим у грі стає очікування трьох прекрасних дам. Їх справді лише три і кожна з них займає певний барабан (центральний та два по краю). Як тільки вони зберуться разом, стартує бонусна гра Diamond Trio (Алмазне Тріо) онлайн. Безкоштовно барабани обертатимуться під час наступних 12 спинів.

Часто виникатиме ситуація, коли на екрані опиняються лише дві дівчини – у такому разі ігровий автомат Діамантове Тріо крутить порожній барабан ще один раз, закликаючи прогульницю одуматися і таки з’явитися перед спеціальним агентом.

Напевно, найскладніше у цій грі – очікування прекрасної дами, яка може принести з собою успіх. У цьому ігровому автоматі Алмазне Тріо цілих три красуні, і кожна з них опікується обертанням свого барабана. Якщо ці дами вшанують Вас своєю присутністю, то відразу розпочнеться бонусна гра.

Резюме

У цьому ігровому автоматі немає нічого незвичайного, але він увібрав у себе найкраще з інших гральних автоматів «Новоматік». Тут дуже гідна бонусна гра, яка вартує очікування. Тим більше, що чекати доводиться одну з прекрасних панянок, чия краса може бути чарівно-небезпечною.