Схожі ігрові автомати:

Опис ігрового автомата

ігровий автомат Dracula's FamilyІгровий автомат Сімейство Дракула такий же барвистий, як його аналог Dracula – NetEnt, але має значно менше ліній виплат, всього 15. На нашому сайті можна грати в обидва онлайн слота. Також є можливість пограти в ігровий автомат Марко Поло який дуже цікавий.

Огляд грального апарата

Ігровий автомат Draculas Family знайомить із власним уявленням про графа та його родину. Як тільки гемблер наважиться грати в ігровий автомат Родина Дракули, слот порадує наступними символами.

Символи слота

  • глава сімейства, та дружина;
  • близнюки, вони ж Вайлд;
  • Франкенштейн має здатність прогресивного множника;
  • красуня дочка примножує виграш під час безкоштовних спинів на 5;
  • фірмовий знак – Скаттер – одночасне випадання їх у кількості від трьох, веде до бонусної гри.

На нашому сайті є безкоштовна версія, але взяти участь у Draculas Family на гроші також цікаво. Оскільки ігрові автомати Сімейство Дракула пропонують багатий набір бонусів та перспектив збільшення призу.

Бонусна гра

Можлива поява особливої комбінації під час бонусної гри: все поле зсувається на одну клітинку вправо і якщо від цього складаються виграшні комбінації, вони додаються до призу та множаться спочатку на 2, після 4 та 7.

Ризик гра

Ігрові автомати Draculas Family, як і Sky Way – Playson, дозволяють ризикувати сумою виграшу. Це дає можливість грати у Родина Дракули на подвоєння. Відкриваючи кришки з трунами, треба вгадати, звідки сипатиметься золото. За один підхід трохи більше 10 спроб. Все обнулюється, якщо під кришкою труни опиняються кажани.

Вайлд. Не важливо, чи запущено Сімейство Дракула без реєстрації або з нею, що символізують Wild близнюки, влаштовують перестрілку на рогатках. Потрапляючи в картинки, не складові виграшні комбінації, з волі випадку роблять їх такими.
Призова гра із Родина Дракули на гроші стає особливо привабливою при настанні бонусних обертань.

Ігровий автомат Draculas Family не дозволить повноцінно насолодитись усіма нюансами, підготовленими розробниками. Залежно від того, яка комбінація призвела до 15 обертів, гемблер отримує 5 видів переваг. Це стандартне збільшення призу у 5 і більше разів.

Виграти гроші без вкладень в ігрові автомати Draculas Family – фінансово безпечно, але прикро зірвати великий банк, що так і залишився віртуальним.