Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Belatra
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    5000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/50

Опис ігрового автомата Fairy Land 3

ігровий автомат Fairy Land 3Казки завжди асоціюються у нас із дитинством. Напевно, кожен з читачів мав улюблені казки, і кожен мав улюблений казковий персонаж. Отже, для любителів казки про царівну-жабу, яка наприкінці перетворилася на прекрасну принцесу, працівники компанії Беларта зробили всім шанувальникам гральних автоматів подарунок у вигляді такої чудової гри як Fairy Land 3 на гроші.

Попередні версії значно програють представленій. Ця гра дуже барвиста і розбурхує уяву гравців. Коли удача буде на вашому боці, то ви виручите принцесу, що знаходиться під дією чар, і розчаруєте її, а також сприятимете якнайшвидшому її весіллі з довгоочікуваним принцом.

Але для початку вам необхідно допомогти тому, щоб у потенційної принцеси з’явилося посаг, адже принцу не належить одружитися з жебраками. Щоб ви набили руку і потренувалися в цій грі, ви можете зіграти безкоштовно і без реєстрації. Дивіться і інші гральні апарати на нашому сайті, наприклад ігровий автомат Golden Planet.

Огляд грального апарата

Отже, ігровий автомат Фейрі Ленд 3 (Жаби 3) на реальні гроші складається з п’яти барабанів та п’ятнадцяти активних ліній. Максимальна ставка, яку ви можете зробити, дорівнює 100 кредитів. Сума максимального виграшу становить 10 тисяч кредитів. Символи досить яскраві та кольорові. Тут ви знайдете і різнокольорових метеликів, які перескакують з одного камінчика на інший, і милого каченя, яке пливе по кришталево чистій воді, а також смішний равлик, який повзе з одного листка на інший.

Крім цього, перед вашими очима постане дикий символ у вигляді латаття, на якому видніється напис WILD. Вона допоможе вам зібрати більше грошей для посагу. Ну а жаба, сама по собі, теж не діє. Коли випадає 5 або більше символів із цією жабою, то добробут значно збільшиться.

Ризик гра

За умов, що вам настільки шкода жабу, що ви готові ризикнути, можна розпочати ризик-гру. Тут немає традиційних карток, до яких ми звикли. Перед вашими очима постане екран із жабою, яка сидить біля стебел. Ваше завдання – вибрати потрібне стебло і тоді жаба проковтне метелика, а баланс подвоїться. Якщо ви вкажете не на те на стебло, жабою підкріпиться чапля, ну а ви залишитеся ні з чим.

Бонусна гра

Бонусна гра стартує, коли ви вам випадуть або 3 каченя, або 3 жаби. Нагромадити велику суму грошей допоможе і символ під назвою Фейрі Ленд. У цій грі також є кольорові символи з написами типу BAR:

  • зелений з одним словом на ньому,
  • червоний з двома і синій з трьома.

Граючи в ризик гру, у вас є чудовий шанс подвоїти баланс вашого рахунку. Вам неодмінно сподобається ігровий автомат Fairy Land 3 (Фейрі Ленд 3) і ви зможете виграти гроші онлайн!

Безкоштовні ігри стануть для вас доступними, якщо вам пощастить і вам випадуть у певній комбінації жаби та каченята. Ви зможете зіграти у безкоштовну гру стільки разів, наскільки дві качки зможуть підняти жабу вгору. Ще бонус-гра, яка може збагатити вас і вашу героїню, стартує, коли на барабанах будуть 3-5 зображень зелених жаб.

До вашої уваги з’явиться екран, на якому ви побачите замок на задньому фоні, ну а дістатися до нього вам можна по лататтям. Жаба наполовину наблизиться до мрії перетворитися на принцесу і розбагатіти, коли успішно пройде до палацу без пригод. Отже, жаба дісталася-таки до палацу і перед нею з’являються два двері, з яких потрібно вибрати одну. Коли відчиняться потрібні двері – перед принцесою опиниться принц, а перед вами – велика сума грошей які вам подарує ігровий автомат Fairy Land 3.

Резюме

У кожній людині живе дитина, тому вам обов’язково припаде до душі така гра, де ви спостерігатимете за казковими перетвореннями, небезпечними пригодами, а також боротиметеся за щастя головної героїні, долає всі труднощі на шляху до неї. Неважливо, чи гратимете ви на гроші або фішки, але факт залишається фактом – ви не залишитеся байдужими до цієї гри і поринете у світ чарівництва та чудес!