Схожі ігрові автомати:

  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    NetEnt
  ☰ Кількість ліній:    20
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    10000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

ігровий автомат Fruit CaseЯкий він смак перемоги? Соковитий, ароматний, пряний, жарко солодкий? Скуштуйте цю різноманітну гаму відчуттів, – запускайте ігровий автомат Fruit Case на гроші. Його розробником стала компанія NetEnt – лідер із виробництва азартних ігор на світовому ринку. Також є цікавий симулятор це ігровий автомат Wild Turkey безкоштовно.

Ми пропонуємо не тільки пограти в ігровий автомат Fruit Case на гроші, але й протестувати інші моделі цього бренду, наприклад, Pacific Attack. Отже, активуйте всі свої смакові рецептори та робіть ставки у безкоштовному ігровому автоматі Фруктовий кейс. Перемога вже близька, не проґавте птаха удачі з рук.

Огляд грального апарата

Ігровий автомат Fruit Case оснащений п’ятьма котушками та 20 виплатними лініями. Це не перший симулятор із фруктовими символами, але, незважаючи на це, грати у Фруктову Справа захоплююче навіть у безкоштовному режимі.

Запускаючи безкоштовний ігровий автомат Fruit Case, ви потрапляєте на фабрику з виробництва варення, джемів та компотів. На спин у грі Фруктовий кейс на гроші приймається ставка до 10 монет, вартість яких варіюється від 0,01 до 0,5 доларів.

Ви можете грати безкоштовно в ігровий автомат Фруктовий кейс, щоб протестувати всі технічні параметри, а саме:

  • Дикий символ;
  • безкоштовні прокручування;
  • автоматичний старт.

Символи слота

В ігрових автоматах Фруктовий кейс представлена оригінальна функція «Лавина», яка активується виграшною лінією ставок. Як тільки опція буде запущена в дію, символи у виграшних послідовностях зникають, звільняючи місце для другої порції картинок. Дикий множник росте з кожною новою лавиною і досягає коефіцієнта х8.

Бонусна гра

Бонусні фриспіни в гральному апараті Fruit Case на гроші активуються картинками з написом free fall. Під час цього раунду всі виплати здійснюються з триразовим множником. Грайте в демо апарат Fruit Case в онлайн казино без вкладень, щоб детально вивчити всі функції емулятора. Після цього спробуйте виграти великий куш у відеослоті Фруктовий кейс на гроші.