Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    5
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✔️ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    5000
  🛠 Виробник:    Igrosoft
  ☰ Кількість ліній:    9
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/25

Опис ігрового автомата Полунички

Ігровий автомат Fruit Cocktail компанії Igrosoft, що спеціалізується на випуску програмного забезпечення для онлайн казино ПриватБанк, присвячений улюбленим нами ягодам та фруктам, з яких можна готувати смачні коктейлі. Спробуйте також пограти прямо зараз в ігровий автомат Always Hot безкоштовно.

Тепер гравці мають можливість самостійно приготувати такий, щоправда, у віртуальному режимі. Повірте, ви не тільки отримаєте величезне задоволення від гри (це виробник гарантує, незалежно від обраного режиму гри), але й отримаєте можливість суттєво поправити своє матеріальне становище. Отже, готуємо фруктовий коктейль, п’ємо та виграємо!

Огляд грального апарата

Безкоштовний ігровий автомат Fruit CocktailІгровий апарат Фруктовий Коктейль (Полунички) – це традиційне 5-барабанне ігрове рішення, що пропонує користувачам ризик-гру та унікальний бонус на другому екрані. Вартість однієї ігрової монети складає $0,10 до $10. Але вам не обов’язково витрачати реальні гроші, щоб пограти – ми пропонуємо можливість обертати барабани безкоштовно, для задоволення, не ризикуючи втратити свої кошти.

Якщо ж ви твердо вирішили грати на гроші, вам знадобляться такі відомості: призовими є комбінації щонайменше з трьох однакових зображень на одній лінії. Чим більше однакових символів, тим більша сума виграшу.

Цінність символів різна. Так, наприклад, п’ять груш збільшать початкову ставку у 200 разів, п’ять кавунів – у 500, а коктейль, найцінніший символ, – у 5000 (!) разів. Дізнатися докладніше про всі виплати можна в меню гри (кнопка HELP).

Основна гра

Перед запуском барабанів у «Полуничці» (так його вважають за краще називати гравці) необхідно встановити вартість монет. За замовчуванням на початку гри задіяно лише одну лінію, на яку зроблено ставку в 1 монету. Чим більше ігрових ліній будуть активними, тим більша сума можливого виграшу.

При випадінні кількох виграшних комбінацій на різних лініях (активних у грі) сума виграшів підсумовується. Крім того, тут ви знайдете дикий символ (його роль виконує зображення коктейлю). Він може замінити будь-який інший символ, що суттєво підвищує шанси на перемогу.

Ризик раунд в слоті Фруктовий Коктейль

Граючи в «полуничку», можна спробувати щастя у грі на подвоєння. Для її початку потрібно після випадання призової комбінації натиснути на кнопку RISK. Після цього на екрані з’явиться п’ять карток. Одна з них (крайня ліва) буде відкрита дилером. Вам потрібно вибрати одну із закритих карток.

Якщо вона буде старша гідно, ніж карта дилера, то ви виграли, і ваша сума подвоїться. За бажання ви можете повторити раунд цієї ризик-ігри кілька разів, але не варто занадто захоплюватися: якщо вам в черговий раз не пощастить і ваша карта виявиться «побитою», ви втратите весь виграш.

Бонусна гра

Бонусом в ігровому апараті Fruit Cocktail (Полунички) є безкоштовні обертання, але, на відміну багатьох інших ігрових слотів, не основних, а спеціальних бонусних. Почнеться ця бонусна гра після того, як гравець «зловить» 3 зображення полуниці. Кількість призових (безкоштовних) обертань залежить скільки «полуничок» випали, і розміру ставки.

Бонусні спини запускаються на другому екрані, по периметру якого розташовуються комірки з різними зображеннями. Гра здійснюється в автоматичному режимі: починається обертання автоматів і комірки по черзі запалюються. За кілька секунд все завмирає.

На барабанах з’являються три картинки і одна картинка в периметрі екрана підсвічується. Якщо всі ці картинки є ідентичними, ви отримаєте виграш (ваша ставка збільшується на коефіцієнт, вказаний у таблиці). Це повторюється кілька разів (поки не витрачаються безкоштовні спини).

Резюме

Гралльний апарат Fruit Cocktail (Фруктовий Коктейль) на гроші – чудовий ігровий автомат для тих, хто в першу чергу думає про прибуток, а в другу – про задоволення та розвагу. Ця «Полуничка» проста і не рясніє багатофункціональними елементами.

Це дозволяє зосередитись на виборі кількості ліній та визначенні ставки, а це, у свою чергу, може принести гравцеві непоганий прибуток. Хоча, звичайно, не варто забувати і про позитивні емоції та гострі відчуття, які супроводжують ігровий процес. Відзначимо також, що грати в ігровий автомат Fruit Cocktail можна безкоштовно, без реєстрації та SMS.