Схожі ігрові автомати:

  ✔️ Волатильність:    5
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✔️ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    2500
  🛠 Виробник:    NetEnt
  ☰ Кількість ліній:    20
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    20/100

Опис ігрового автомата

Ігровий автомат Gonzo’s Quest виробництва NetEnt розповість про пригоди конкістадора. Хлопець вирушив із командою до Нового Світу, щоб відшукати золото. Бажаючи стати єдиним власником дорогоцінного металу, він краде карту з каюти капітана і, довго не роздумуючи, кидається з нею в морську безодню. Допоможіть шукачеві пригод дістатись мети – запускайте захоплюючий ігровий апарат Гонзо Квест. Є ще дуже цікавий симулятор – ігровий автомат Pharaon`s Gold III спробуйте.

Огляд грального апарата

Безкоштовний ігровий автомат Gonzo's QuestІгрові автомати Gonzo’s Quest на гроші – це п’ятибарабанний симулятор із 20-ма лініями виплат (у грі Cash Farm ліній 25). У відеослоті Gonzo’s Quest на гроші приймаються ставки в діапазоні від 0,01 до 0,50 доларів. На кожен раунд в ігрових автоматах Квест Гонзо можна підібрати такий розмір ставки, який ви вважаєте за прийнятну для конкретної ситуації.

У безкоштовному ігровому автоматі Gonzo’s Quest їсть номінали 0,01, 0,02, 0,05, 0,1, 0,2 та 0,5 доларів. За невеликого бюджету можна встановити мінімальну ставку, втім, гральний автомат Квест Гонзо без реєстрації доступний у будь якому казино з депозитом через ПриватБанк.

Запустивши ігровий автомат Gonzo’s Quest, ви зможете ознайомитися з такими технічними характеристиками:

  • множники х1-х5;
  • безкоштовні прокручування;
  • спеціальні символи.

Символи

На особливу увагу заслуговує унікальна функція «Лавина», яку можна протестувати, якщо грати безкоштовно в Квест Гонзо. Іконки випадають у певному місці котушок, замість прокручування барабанів. Виграшна смуга ігрових ставок активує опцію Avalanche. Після цього символи оплачуваних комбінацій зникають, але в їх місце «обвалюються» нові малюнки.

Бонусна гра

Грати в Квест Гонзо на реальні гроші захоплює подвійно завдяки бонус-раунду. Для його активації необхідно зловити на екрані три скатери. Кожна лінія, що містить три піктограми Free Fall, запускає 10 фриспінів. Ви можете зіграти в Gonzo’s Quest зараз, щоб переконатися в його щедрості, а потім запускайте Гонзо Квест на гроші та отримуйте реальні суми.