Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Playtech
  ☰ Кількість ліній:    25
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Ні
  💎 Максимальний множник:    5000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/10

Опис ігрового автомата Греат Блю

ігровий автомат Great BlueТему підводного світу ігровий автомат Great Blue (Греат Блю) розкриває просто чудово: м’які блакитні кольори, все булькає, вирує і пузириться. Тут скрізь плавають акули, дельфіни та черепахи, які хитро посміхаються вам у процесі гри в онлайн-автомати. Пірнайте за перлинами та поринайте повністю в азартні ігри з ігровим відеослотом Great Blue безкоштовно від PlayTech. Спробуйте пограти на гроші або безкоштовно в ігровий автомат Achilles на нашому сайті.

Огляд грального апарата

Ігровий автомат Great Blue на реальні на грощі має досить великий діапазон ставок. Варто почати з того, що в ігровому автоматі 25 ліній на кожну можна ставити 1-10 монет. Номінали монет представлені від 1 цента до 5 євро.

Тобто можна грати в ігровий автомат Great Blue на гроші, поставивши всього 1 цент. Ті, хто любить грати серйозніше, можуть поставити відразу 1250 євро за одне обертання. Кількість барабанів у цьому гральному слоті – 5, ними можуть зустрітися різні символи, їх – 13.

Символи слота Great Blue

Почнемо, мабуть, із символів із карткової колоди, вони йдуть від туза до дев’ятки. Не особливо вигідно, але часто зустрічаються. Виплати по них починаються, коли ви зберете хоча б на двох перших барабанах активної лінії. За 2 дев’ятки bet буде помножено на 2.

Валет або 3 дев’яти приносять 5 bet з лінії. Найсильніші у плані виплат знаки – тематичні картинки. Ряд із морських зірок обдарує гравця призів – 500 bet. Найбільша виплата становить 1500, вона буде за 5 черепах, що випали поспіль.

Касатка є диким символом. Вона може брати участь у призовій комбінації, що складається з інших символів. Особливості дикого символу полягає в тому, що він часто випадає по 3 рази на 1 барабані, надаючи можливість замінити, наприклад, 1-й символ відразу по всіх лініях. Устриця з перлиною – це скаттер, який відкриває бонус-гра з фрі-спінами.

Гра на ризик

Як тільки вам пощастило, і ви щось виграли на черговому обертанні, не варто поспішати забирати гроші, адже є можливість їх примножити в 2 рази, а потім знову і знову. За будь-якої виплати вам пропонується гра на ризик, в якій необхідно вгадати масть карти, що йде в колоді.

Точніше кажучи, потрібно вгадати колір – темна або червона карта. Тобто шанси 50/50 на те, що ваш виграш буде збільшено у 2 рази. Однак у разі невдачі ви втратите все. Тож краще не ризикувати великими сумами, а маленькі виплати можна спробувати подвоїти. Однак, це необов’язково, все на ваш власний страх і ризик.

Бонусна гра

Якщо ви зуміли на барабанах зловити 3 і більше устриць, тоді ви отримуєте гроші та бонус на додачу. Перед вами знаходяться кілька устриць, вам потрібно відкрити 2 з них – навмання. Звичайно, у них перлини, а не гроші.

Там ховаються цифри, які впливають на те, скільки фрі-спінів ви отримаєте, а також з яким коефіцієнтом надходитимуть виплати під час фрі-спінів. Ви можете отримати до 33 обертів, і всі ваші виграші будуть збільшені до 15 разів. Якщо під час цих фрі-раундів на ігрових барабанах знову з’являться скатери, тоді ви отримаєте 15 додаткових обертань.

Бонус гра з фрі-спінами

Бонус з фрі-спінами та масою грошей – про це говорить кожен, хто знайомий з грою в ігровий автомат Great Blue на реальні гроші. Крім щедрих грошових винагород тут чудова розслаблююча атмосфера. Виберіть сайти на яких можна заробити реальні гроші і починайте гру.

Черепашки та бульбашки знімають усі стреси та розслаблюють, знімають напругу. А кількість ліній, діапазон ставок і різні бонуси та ігри на ризик задовольняють навіть найдосвідченіших азартом гравців.