Схожі ігрові автомати:

  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Playtech
  ☰ Кількість ліній:    50
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    5000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

ігровий автомат Халк«Неймовірний Халк» є одним із найзнаменитіших коміксів популярної студії під назвою Marvel. Поява зеленошкірого гіганта в іграх на ПК була лише справою часу. Більшість виробників рано чи пізно використовували у своїх іграх образ Халка, проте найбільшого успіху змогли досягти розробники Playtech.

Найперша варіація цієї гри, оснащена 25-ма лініями виплат привернула до себе увагу всіх любителів пограти в онлайн-автомати. Оновлений Халк з 50-ма лініями став справжнім хітом у всьому світі!

Гра під назвою The Incredible Hulk сподобається всім шанувальникам коміксів компанії Marvel, а також усім любителям азартних ігор. Сам відеослот реалізований у традиційному для коміксів стилі.

Обличчя Халка постійно з’являється на барабанах автомата, а сам герой видає звуки, показуючи серйозність своїх намірів. На компроміси Халк не йдеться. Кожен гравець відчує енергетику гіганта. З цієї причини не варто дивуватися, якщо ви повністю поринете в ігровий процес. Можливо вам спожобається і ігровий автомат Авалон в нього можна грати безкоштовно.

Огляд грального апарату

Ігровий автомат The Incredible Hulk на реальні гроші є відеослотом з 5-ма барабанами. Його головна особливість – 50 ліній виплат. Аналогічні ігрові автомати на реальні гроші, які мають багато ліній виплат, можна порахувати на пальцях.

Втім і без цієї родзинки слот The Incredible Hulk має багато переваг: дикий символ, скаттер, x3 мультиплаєр, Smash Bonus, а також екстра бонус. Не варто забувати про можливість зірвати джек-пот автоматів Marvel. Загалом вам не буде нудно!

Ігровий автомат Халк чудово підійде всім без винятку. Ставка на 1 лінію – 1-10 центів, а максимальна ставка – 5 євро. Правила гри досить прості: вам необхідно збирати комбо із зображень із Халком, який є символом радіації, а також з поліцейських вертольотів тощо. Дикий символ в автоматі – обличчя Халка. Якщо він з’явиться на 2, 3, 4 барабані, ви отримаєте право на фрі-спини. Скаттер в автоматі – напис “Incredible Hulk”. Скаттер принесе вам фрі-спини та множення виграшу в 3 рази. Також із головної гри ви можете зіграти у бонус-рівень.

Бонусна гра – Smash Bonus

Бонус-рівень активується, коли на 1 та 5 барабанах з’являться іконки під назвою Smash Bonus. У бонусному рівні Халка намагаються зупинити 3 вертольоти та 7 поліцейських машин. Чим більше ворогів зможе знищити наш герой, тим більшим буде ваш виграш. Руйнування поліцейських авто нагороджується грошовими призами, а вертольотів – мультиплаєрами.

Джек пот

Всі онлайн слоти від Playtech по «співам» коміксів компанії Marvel знаходяться в мережі джек-потів під назвою «Four Mystery Progressive Jackpots» у багатьох казино Приват. Призи зі всіх категорій джек-потів виграються випадково. Будь-який спин, незалежно від ставки, може бути вирішальним. Втім, що більше буде ставка, то вищими будуть ваші шанси виграти.

Гральний апарат Incredible Hulk від компанії Playtech схожий на інші відеослоти від Marvel де можна виграти гроші. Справжній поціновувач коміксів, а також фанат Халка навряд чи зможе встояти перед спокусою спробувати свою удачу в цій грі.