Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Igrosoft
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    5000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/25

Опис ігрового автомата

Безкоштовний ігровий автомат IslandІгрові автомати на гроші компанії Igrosoft відомі не одному поколінню гравців. Багато хто з них уже зміг виграти цілий стан. Зрозуміло, що найчастіше користувачі вибирають якийсь один, особливо улюблений відеослот. І навіть коли у нього з’являється свого роду продовження чи оновлена версія, то перша, як правило, все одно залишається най-най.

Все це справедливо до грального апарата Island на реальні гроші. Незважаючи на те, що існує ігровий автомат Island 2, багато гравців віддають перевагу базовій версії. Таке кохання пояснюється багато в чому тим, що грати Island можна і безкоштовно, і на гроші.

Ігровий автомат Island (Острів) – це, як і багато інших слотів Ігрософта, 5-барабанна слот-машина з 9 лініями виплат. Ставка на кожну лінію варіюються 1 до 25 кредитів, причому вартість кредиту призначається самим гравцем ($0,01 до $1). Тут передбачено дворівневу бонусну гру, а також карткову гру на подвоєння.

Огляд грального апарата Острів

В основу ігрового сюжету покладено відому всім історію Робінзона Крузо. Гравець виявляється разом з ним на безлюдному острові, де необхідно буде збирати різні предмети, адже на острові може стати в нагоді все. Тому зображення всіх предметів (за умови, що їх буде не менше 3 на одній лінії) будуть приносити прибуток: і консервна банка, і рятувальний круг, і порожня пляшка.

Що вже говорити про «черепаху», «папугу» і «дельфін»! Ці живі істоти – найважливіші для Робінзона, адже, крім них, нашого героя зовсім нікого немає, і йому буває дуже самотньо. Отже, ваше завдання – допомогти самотньому Робінзону знайти вцілілі на кораблі предмети, які можуть йому стати в нагоді, і повернутися на острів, де він може нарешті з’їсти свій обід. Вдасться пройти весь ігровий шлях – виграш ваш!

Перед початком гри вам необхідно визначити лінії, на яких вестиметься гра, та вказати розмір ставки. Після цього можна приступати до обертання барабанів. При цьому з кожним спином з вашого ігрового рахунку автоматично списуватиметься сума ставки. Запуск обертання здійснюється за допомогою кнопки SPIN.

Символи слота Island

Ігровий автомат Island на гроші від Ігрософт містить такі символи:

  1. Wild – зображений як логотип гри. Він може замінити будь-який символ, крім Scatter, щоб допомогти утворити виграшні комбінації.
  2. Scatter – зображений як вулкан. Коли на барабанах з’являється 3 або більше таких, то запускається режим безкоштовних спинів.
  3. Номінали звичайних карт – 10, J, Q, K та A.
  4. Картинки, пов’язані з темою гри, включають в себе вулкани, пальми, скарби, водопади, кораблі та тварин, такі як папуги та черепахи.
  5. Символи бонусів – які можуть з’являтися на додатковому барабані під час безкоштовних спинів, та допомагати збільшувати виграші.

Виграшний прокрут – той, в якому на одній ігровій лінії випадуть поспіль хоча б три однакові символи. Якщо на кількох лініях випаде одночасно кілька комбінацій, то всі призові виплати підсумовуються. Таким чином, чим більше ліній є активними у грі, тим більше у вас шансів на виграш.

В ігровому автоматі Island (чи, українською, Острів) передбачено і так званий дикий символ, його роль виконує зображення дельфіна. Його головне призначення – замінювати інші знаки, створюючи «щедріші» комбінації. Крім того, кілька “дельфінів”, що випали на одній лінії, відкриють вам доступ до бонусної гри. Дуже цінним зображенням є зображення папуги. За п’ять таких картинок ігровий автомат Острів принесе вам збільшення вашої ставки у 2000 разів.

Ризик-гра

Граючи у цей ігровий апарат «Острів», ви можете ризикнути після кожного вдалого прокрутки, що принесла вам призові виплати. Для цього потрібно не виводити гроші після повідомлення про виграш, а натиснути на кнопку RISK, щоб увійти до додаткової гри.

Під час цієї гри ви побачите монету, підкинуту в повітря і обертається там до того моменту, поки ви не оберете «орел» або «решку». Якщо ви вгадаєте, ваша сума подвоїться, і ви зможете продовжувати цю гру. За умов, що вам не пощастить, весь «виграш» згорить.

Бонусна гра

Три символи “дельфін” відкривають бонусну гру: на другому екрані ви бачимо Робінзона, який повертається після риболовлі “додому”, тобто на свій острів. Водну гладь поперед нього розтинають підозрілі плавці. Вам потрібно натиснути один з них. Якщо виявиться, що це акулячий плавець, то бонусна гра закінчиться. Якщо ж плавець належить дельфіну, ви отримуєте 2 до 50 ваших ставок і наближаєтеся до острова.

Однак на шляху, як і раніше, видніються плавці, і треба знову вибирати. І так 5 разів. Якщо вам пощастить усі 5 разів і ви благополучно дістанетесь острова, то зможете зіграти в другий етап бонусу. На острові Робінзону (а, отже, і вам) належить вибрати одну з двох страв. Треба правильно оберати страву (ту, яка свіжа та смачна), ваш попередній виграш буде знову помножений, величина коефіцієнта (множника) – від 2 до 5.

Резюме

Мабуть, найсильніший бік слота – дворівнева бонусна гра. Вона досить цікава і дуже прибуткова, до того ж перемогу можна прогнозувати, хай і не завжди. Крім того, гравці мають можливість подвоювати будь-які виграші. Ми впевнені, що вам сподобається можливість приємно провести час та непогано заробити. Якщо ж ви не великий любитель ризику, то ви зможете оцінити розділ казино, де можна грати безкоштовно, не відправляючи смсок і не реєструючись. Бажаємо успіхів!