Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    5
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✔️ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    5000
  🛠 Виробник:    Igrosoft
  ☰ Кількість ліній:    9
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/25

Опис ігрового автомата Пічки

ігровий автомат КексІгровий автомат Кекс на гроші, що отримав «народну» назву «Пічки», був виконаний за мотивами казок. Як можна здогадатися за назвою, центральним персонажем є колобок. Як усі ми пам’ятаємо з казки, Колобок, відійшовши від бабусі з дідусем, вирушає у подорож лісом. Однак, на відміну від казки, нашому персонажу вдається уникнути сумної долі бути з’їденим лисицею, подолати всі інші перешкоди і повернутися додому. Тепер він живе зі своїми бабусею та дідусем і допомагає їм у господарстві.

Ігровий автомат Keks на гроші – це стандартний гральний слот із 5-ма барабанами та 9-ма лініями виплат, де гравців чекає дворівневий бонус та гра на подвоєння. Розмір ставки на одну лінію коливається 1 до 25 монет, причому вартість монети (вона варіюється $0,10 до $10) гравець визначає сам.

Функція MaxBet дозволяє робити максимальні BET на всі лінії за допомогою натискання однієї клавіші. У такому разі ваш виграш дорівнюватиме початковій ставці, помноженій на 5000. Правда, такі виграші, будемо чесні, випадають не так часто, зате невеликі виграші трапляються нерідко.

Тим більше, що мінімальний виграш виплачується при випаданні в ігровій лінії всього 3 однакових символів. Різні зображення приносять гравцеві різні призові суми. Докладніше про кожен знак та розмір призових виплат ви можете в ігровому меню, натиснувши кнопку HELP. Якщо вас цікавлять не стільки гроші, скільки сама гра, ви можете грати безкоштовно в ігровий апарат Кекс.

Огляд грального апарата Кекс

Для початку вам треба вибрати кількість лінійок, активних у грі (1,3,5,7,9), зробити BET (на кожну лінію 1 до 25 монет). Тепер можна натиснути кнопку SPIN, після чого почнеться обертання барабанів і на екрані з’являться різні комбінації картинок.

Коли на лініях, на які ви робили ставки, випадуть 3, 4 або 5 ідентичних символів, ваша bet-ка буде помножена у відповідний цим символам коефіцієнт. Де які гравці люблять грати в ігровий автомат Шарки безкоштовно, він також є на сайті.

Символи слота Пічки

Найбажаніший гральний символ який має ігровий автомат Пічки є зображення чорного кота. П’ять таких картинок подарують гравцеві множення його ставки на 5000!

Мабуть, не менш цінним символом є зображення Колобка, оскільки це дикий знак, може замінити будь-який інший ігровий знак, добудовуючи виграшну комбінацію. Якщо на одній лінії випадуть три або більше «колобки», ви також отримаєте приз. Так, коли на одній лінії зберуться п’ять «колобків», то початкову ставку буде збільшено у 2000 (!) разів.

Ризик гра

Ігровий автомат Keks на гроші гравцеві надає можливість збільшити виграну суму, якщо він погодиться на ризик-гру. Запустити її можна після кожного виграшного спину. Суть цієї гри на ризик полягає у вгадуванні закритої картки.

За умов, що вартість вибраної картки виявиться вищою, ніж вартість картки, відкритої комп’ютером, ваша призова сума подвоїться. Після вдалої спроби ви можете повторити раунд цієї гри, навіть кілька разів, але тільки до першого програшу, в якому ви втратите всю суму. Тож не варто скупитися, потрібно вміти вчасно зупинитися.

Бонусна гра

Бонусну гру ознаменує випадання на екрані грального автомата Кекс (на будь-яких барабанах і будь-яких лініях) мінімум трьох символів «пекти». У цій бонусній грі з’явиться величезна російська піч з п’ятьма дверцятами, за кожною з яких ховається їжа. Вам треба вибрати і відкрити одну з дверей. Якщо за нею виявиться їстівна страва, вам зарахуються бонусні очки.

Чим смачнішою буде їжа, тим більше очок ви заробите. За умов, що за дверцятами опиниться підгоріла, несмачна їжа, то бонусна гра закінчиться. Якщо вам пощастить вибрати три смачні страви поспіль, то, крім традиційних очок, ви отримаєте можливість перейти до другого раунду бонусної гри, в якому вам потрібно буде знайти Колобка, що сховався. Ховається він у кущах. Ми не будемо вдаватися до подробиць на тему, що він там робить. Нам достатньо знати, що вдалий пошук подвоїть усі виграні раніше монети.

Резюме

Незважаючи, що гральний апарат Keks (Пічки) не може похвалитися наявністю прогресивного джек-поту, вона цілком дозволяє гравцям вигравати реальні суми, досить непогані, особливо в ході бонусних обертів. А ризик-гра допоможе вам примножити призову суму.

За умов, що ж вас насамперед цікавить не сума виграшу, а сам процес, то у вас є чудова можливість відволіктися і розслабитися, не витративши жодної копійки, просто грайте безкоштовно. До речі, для цього не потрібно реєструватися чи надсилати SMS щоб грати без вкладень і вигравати реальні гроші.