Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    PlayTech
  ☰ Кількість ліній:    20
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    0.01/100

Опис ігрового автомата

ігровий автомат King KongКінг Конг є одним із найпопулярніших персонажів двадцятого століття. Блокбастер Меріана Купера, знятий у далекому 1933 році, вважається справжнім твором мистецтва, кінокартиною на всі часи. Навіть через 80 років легенда про Кінг Конга не померла, вона жива! На цей раз величезна горила залізла в ігрові автомати від Playtech. Кінг Конг буде трощити все на своєму шляху, крім того, він принесе вам безліч грошей. Є ще ігровий автомат Big Catch який теж приносить гроші гравцям.

Слід визнати, що гральний автомат King Kong – це унікальний безкоштовний демо слот. Розробники зуміли втілити в цю гру лише найкраще, вони використовували найсучасніші технології, щоб перетворити азартні ігри на повноцінну аркаду. Справді, грати в цей слот цікаво, якщо вас не хвилює виграш.

Огляд грального апарата

Ігровий автомат King Kong на гроші є відеослотом з 5-ма барабанами і з 20-ма виплатними лініями. Ця гра просто наповнена всілякою анімацією та захоплюючими опціями, такими як бонус-рівні. Ігровий автомат ґрунтується на блокбастері під назвою Кінг Конг, де знялися Наомі Воттс, Адріан Броді та Джек Блек. Усіх цих персонажів ви зможете побачити на барабанах данного онлайн-слоту.

Розробники використовували інноваційний підхід, вони не поскупилися на різні «фішки». Гра складається з 2-х режимів – це “Джунглі”, а також “Великое місто”. Крім того, в гральному автоматі King Kong гравець може зірвати величезні гроші, адже максимальна сума виграшу тут – 15 тисяч доларів.

Символи слота

В ігровому автоматі під назвою King Kong використовується унікальна система гри. Також тут реалізовано 2 режими, про які вже було сказано. У кожному режимі використовуються свої символи, хоча виплатна таблиця не змінюється. Простіше кажучи, в автоматі змінюється оболонка, що важливо за досить довгої гри. До речі, перехід із джунглів до міста і назад відбувається після кожного бонус-рівня.

У слоті трохи бракує традиційних опцій, таких як численні фрі-спини та мультиплаєри. Однак цей брак компенсую скатери і дикі символи, які роблять цей ігровий автомат абсолютно непередбачуваним. Дикий символ тут – горила з написом “Wild”. До речі, максимальна сума виграшу стане вашою, якщо ви зможете зібрати комбо з 5-ти таких символів. Скаттер в ігровому автоматі – іконка з написом «King Kong».

Ігровий автомат King Kong на гроші розрахований на всі категорії гравців. Хай-ролери зможуть гідно оцінити можливість зробити ставку в 40 євро за 1 обертання, а новачки зможуть почати з найменших ставок в 1 цент. Також хотілося б відзначити опцію Autoplay, яка особливо зручна. У будь-який момент ви можете задати кількість обертань від 10 до 50 та насолоджуватися грою.

Бонусна гра

Поява скаттера переводить гру в бонус-гра. Якщо ви в режимі Джунглі, тоді почнеться бонус-рівень під назвою Skull Island Bonus. У цей момент перед вами з’явиться карта острова, де буде позначено кілька точок. Намагайтеся вгадати, де саме ховається наш головний герой Кінг Конг. Якщо ви зможете його знайти, отримайте щедру винагороду. Дрібніші суми даються за інших тварин. Закінчивши пошуки тварин, ви потрапите до міста – режиму «Big City».

Під час гри в цей режим також доступний бонус-рівень. Цього разу ви діятимете від імені головного героя. Кінг Конг заліз на дах величезного хмарочоса і йому тепер загрожує небезпека: військові кинулися атакувати його. Ваша мета тут – збити найбільше літаків. Після завершення бонус-рівня під назвою City Tower Bonus гра повернеться в режим Джунглів.

Ігровий автомат King Kong на реальні гроші є уособленням нової доби історії ігор. Перед тим як грати виберіть де можна виграти гроші без першого внеска з виведенням на карточку. Даним слотом розробники з Playtech змогли довести, що відеослоти можуть, а також мають бути цікавими.