Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Novomatic
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

ігровий автомат Lucky Lady's Charm DeluxeБагато старих автоматів обділені увагою сучасних гравців. Виною тому вже старіла графіка, а іноді й механіка, оскільки те, що було добре раніше, зараз може спричинити лише відчуття відторгнення. Ігровий автомат Lucky Lady’s Charm Deluxe – оновлена версія класичного апарату, який досі користується великою та всеосяжною увагою у багатьох любителів пограти в азартні розваги.

В ігровому автоматі Lucky Lady’s Charm Deluxe грати безкоштовно реально на багатьох сайтах, але перед цим варто вивчити всі правила, щоб стратегія, яку ви придумаєте, була по-справжньому прибутковою. Цей ігровий автомат Лакі леді делюкс – творіння легендарної компанії Новоматік. Є гравці, що полюбляють старі симулятори, таким прийде до смаку ігровий автомат Ultra hot безкоштовно.

Огляд грального апарата

Ігровий автомат Лакі леді шарм делюкс стандартний у своєму управлінні, і ви можете налаштувати параметри гри під себе: кількість ліній, які будуть включені до гри, сума ставки на активних лініях та інші параметри.

Крім цього, можна запустити обертання в режим, який не потребує вашої участі. Також завжди поруч кнопка, де розписано, які комбінації, яку суму вам зможуть принести. Мінімальний набір символів у комбінації – три поспіль.

Символи слота

Ігровий автомат Lucky Lady’s Charm Deluxe містить наступні символи:

  • Лакі ледіwild symbol і може замінити будьякий інший, крім скаттера.
  • Магічний кристалscatter symbol і, коли зявляється три або більше таких в будьякому місці на екрані, запускає безкоштовні спіни (free spins).
  • Звіробійнайвищооплачуваний символ гри. Коли вдається зібрати пять знаків звіробою на одній лінії виплат, гравець отримує виграш у розмірі 9000 монет.
  • Карткові знакизображення карт (10, J, Q, K, A) – менш оплачувані символи гри.
  • Рожевий кристалє символом, він може приносити виграші, якщо він зявляється на активній лінії виплат.

Найчастішими символами на ігровому екрані стали гральні карти, які позначені тут літерами та цифрами. Всі вони становлять більшість знаків на барабанах, але значні виграші принести здатні лише в тому випадку, якщо вся активна лінія заповнена цими знаками.

Більше зможе принести монета, яка обов’язково принесе успіх граючи в ігровий апарат Леді шарм на реальні гроші. Крім неї, такий же коефіцієнт має чотирилисту конюшину. Сонечко і магічна кроляча лапка здатні збільшити ваш виграш і зробити його ще більш значним. Так чи інакше, щасливі малюнки здатні пристойно збагатити вас, особливо, за мов гри в ігровий автомат Лакі леді делюкс на реальні гроші.

Особливі символи та бонуси

Головним зображенням, що допомагатиме гравцеві, є сама леді Шарм Вона здатна не тільки зірвати джек-пот, якщо з’явиться п’ять разів поспіль на лінії під час спина, але й замінити зображення, що бракують, збільшуючи шанси на перемогу. Ще одним символом, що є корисним для того, хто грає, є руки, які тримають магічну кулю. Вони оплачуються в будь-якому положенні на екрані, тому прибуток приносить кожну їхню появу.

Вам вдасться зібрати три магічні кулі, можете спокійно спостерігати, як почалися бонусні спини. Під час них уся виграна вами сума буде збільшена втричі. Якщо ви досить щасливі, щоб залучити на свій бік Леді Фортуну, вона обов’язково надасть вам великим виграшем.