Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Novomatic
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата Lucky Lady’s Charm

ігровий автомат Lucky Lady's CharmЦе ще одна гарна гра, яка, напевно, сподобається тим, хто вірить у свою удачу. Втілення удачі тут – чарівна блондинка, яка особливо прихильна до щедрих гравців. Її поява завжди приємно тішить око та піднімає настрій. Відомо, що багато гравців не просто вірять у свій успіх, але й вважають, що певні символи можуть залучати бажаний результат справи.

Це ігровий автомат Lucky Lady’s Charm (Шари) на гроші розроблений Новоматік з тим обліком, щоб своєю символікою якраз і залучати примхливу Леді-Удачу. Тут є:

  • чотирилиста конюшина;
  • магічна куля;
  • підкова;
  • кулон;
  • щаслива монетка.

Ви тільки спробуйте собі уявити, який майже магічний потенціал має цей ігровий автомат Лакі леді на реальні гроші! Для тих хто шукає ще один прикольний гральний апарат у нас є ігровий автомат Королева сердець в який можна грати безкоштовно.

Символи слота Lucky Lady’s Charm (Лакі леді шарм)

Тут дев’ять виграшних ліній на п’яти барабанах і щасливі символи випадають досить часто. Головна героїня ігрового апарата – Леді-Шарм (Lucky Lady’s Charm), яка до того ж виступає у ролі дикого символу та замінює собою будь-які інші, крім скаттера. Але це не стандартний дикий знак, загадкова леді має ще й додаткові функції. Наприклад, коли такий знак буде у виграшній лінії, то сума виграшу одразу подвоїться.

А ось магічний шар постає вже в ролі скаттера при випаданні хоча б трьох шарів, то автоматично запустяться 15 безкоштовних обертань. Якщо в кількості п’яти з’явиться кулон з білим пір’ям, то Ваш виграш відразу може збільшитися в 750 разів. Коли такий символ стане частиною виграшної комбінації, то виграш збільшиться в 1500 раз. У свою чергу, чотирилиста конюшина є стародавнім символом удачі, як, втім, і золота монета. Може, тому коефіцієнт їхнього прибутку рівноцінний.

Ризик гра

Однією з особливостей цього грального апарата Лакі леді є те, що після кожної виграшної комбінації Ви матимете можливість подвоїти свою ставку, зігравши в ігровий автомат Lucky Lady’s Charm на гроші в ризик-гру. Тут все дуже просто: потрібно вгадати масть карти, що перевернула. Не вгадуєте, то втрачаєте все, але якщо Вам пощастить, то сума виграшу подвоїться.

Бонусна гра

Якщо ви зберете хоча б три магічні кулі, то це дійсно шанс випробувати свої шанси, причому 15 разів і безкоштовно. За умов, що протягом 15 обертів барабан продемонструє Вам хоча б кілька зображень удачі, то всі ці виграші будуть приплюсовані до суми на Вашому рахунку.

Резюме

Ігровий автомат Лакі леді шарм на справжні гроші захоплюює дуже багато гравців. Комусь більше подобається музичний супровід, хтось захоплюється графікою, а комусь цікаві виключно колірні рішення. Втім, аж ніяк не секрет, що найсуттєвіший фактор – це чималі виграші, які можна отримати.

Спочатку багато людей вважають за краще грати безкоштовно в ігровий автомат Lucky Lady’s Charm, але вже потім, ознайомившись із правилами, грають і на реальні гроші. Втім, правила гри досить прості, розібратися у її специфіці теж просто. Читайте уважно відгуки про гру і не бійтеся ризикувати, бо успіх усміхається хоробрим! Випробуйте своє везіння і не бійтеся грати! Прекрасна блондинка запрошує Вам скуштувати задоволення біля її ніг та обіцяє удачу граючи в онлайн ігри на гроші без вкладень!