Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Novomatic
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

Ігровий автомат Magic Flute – це не просто слот-машина на побиту, тривіальну тематику, яких представлено десятки у віртуальних гральних закладах. В основі сюжету лежить всесвітньо відома опера «Чарівна флейта». Її автор не менш відомий – Вольфганг Амадей Моцарт.

Цей твір зачіпає важливі, хвилюючі теми – добро і зло, пошук щастя, цінність справжньої дружби та істинної любові. Обертаючи котушки слота ви познайомитеся з героями твору, станете ерудованішим і одночасно отримаєте ще один бонус – грошову винагороду.

Огляд грального апарата

ігровий автомат Magic FluteІгровий автомат Magic Flute (Чарівна флейта) – класичний апарат на п’яти ігрових барабанах і дев’яти максимально можливих лініях виплат. У вас є можливість подвоїти свій виграш у ризик гри і заробити Free Spin за комбінацію зі скаттерів. Про це розповімо докладніше, а зараз зупинимося на вивченні панелі управління.

За традицією, вона розташована в нижній частині екрана і має такі функціональні клавіші як 1,3,5,7,9 Line для вибору кількості активних ліній, Bet One і Bet Max для фіксації суми від 1 до 200 кредитів на лінію або відразу максимально можливої ставки. Ігровий автомат Magic Flute (Чарівна флейта) має кнопку для запуску спинів багатофункціональна – Start/Skip/Take Win. Через неї можна не тільки обертати вертушки, але й пропустити непотрібний вам хід, забрати чесно зароблені грошики.

Щоб запустити ігровий автомат Magic Flute в автоматичному режимі треба натиснути кнопку Automatic Start. У цьому випадку вони будуть обертатися безперервно задану кількість разів, поки ви не зупините процес. Більше інформації про правила, особливості, специфіку симулятора знайдете в розділі Paytable. Також зверніть увагу на інформаційні табло одразу над панеллю управління, що має ігровий автомат Чарівна флейта. На них протягом всієї гри відображатимуться поточні значення ставки – Bet, кількість кредитів на депозитному рахунку – Credit. При виборі тестового демо-режиму на рахунок відразу отримаєте безкоштовно 1000 credit для поточних розрахунків. Треба сказати, що є ще один цікавий слот – ігровий автомат Aztec Treasures безкоштовно.

Символи слота Чарівна флейта

Символи ігрового слота Чарівна флейта на гроші – це герої однойменного твору. Кожен із них принесе вам певний коефіцієнт множення, якщо вам вдасться зібрати на активному рядку ланцюжок із трьох-п’яти однакових зображень у послідовності зліва направо та ніяк інакше. Проте не обійшлося і без базових карткових позначень. Почнемо з них. Дев’ятка отримала мінімального множника 2-100, а 10, J, Q заслужили заохочення у вигляді коефіцієнта 5-100. K та A піднімуть вартість виграшу в 10-125 разів.

Райдужні, яскраві та позитивні персонажі з масовки відкривають групу значущих картинок. За них можете похвалитися множником 15-250. Мудрий чарівник Зарастро обдарує вас коефіцієнтом множення 20-400 кредитів, що майже вдвічі менше, порівняно з множниками за красеня Таміна та його супутницю – 25-750. Негативний персонаж і за сумісництвом головна лиходійка опери – Цариця ночі.

Всі підступи та біди, які довелося долати Таміно, її рук справа. Тим не менш, у даному відео-слоті їй відведено почесну роль дикого знаку – Wild. Випадаючи на активних рядах, він замінює всі картинки на екрані, утворюючи максимально вигідну для гемблера призову комбінацію. Винятком є скаттер, він не підпорядковується прописаним правилам та впливу Wild.

Бонусні спини

Найімовірніше вам не стане відкриття відсутність в ігровом автоматі «Чарівна флейта» призових раундів. Він досить простий і замість спеціальних бонусних сетів пропонує випробувати успіх на серії Free Spin. Зібравши в будь-якій позиції на екрані комбінацію з трьох і більше Skatter, у ролі яких виступає той самий магічний музичний інструмент, що лежить на атласній подушці з пензликами, активуєте п’ятнадцять безкоштовних котушок.

При цьому з вашого рахунку не буде списано жодної копійки. Надзвичайно вигідно! Ще вигідніше те, що всі виграші, що випали під час дії Free Spin, будуть помножені на мульти-множник х3.

Ризик гра

Крім цього, після кожного зіграного обертання барабанів ви отримуєте доступ до ризик-сету. У вікні побачите карту, перевернуту сорочкою вгору. Вам доведеться відгадати, якого вона кольору. Щоб зафіксувати вибір, натисніть на червону або чорну клавішу на панелі керування. Якщо відповідь виявиться правильною, сума виграшу збільшиться рівно вдвічі. В іншому випадку сет перерветься, і ви повернетесь до основного туру.

Обов’язково починайте вивчення будь-якого симулятора з демо-режиму. Прокрутіть котушки кілька разів, щоб зрозуміти, чи підходить вам дана слот-машина чи ні. Не поспішайте робити реальні ставки. Ви легко можете їх програти, не отримавши і мінімальної віддачі. Тільки зрозумівши, що вас абсолютно влаштовують принципи роботи вибраного відео-слота, ви можете реєструватися в системі та переходити до гри в платні ігрові автомати Чарівна флейта на реальні гроші.