Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Novomatic
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

Безкоштовний ігровий автомат Ramses IIІгровий автомат Ramses II – симулятор єгипетської тематики. На відміну від багатьох азартних аналогів, у ньому йтиметься про одного конкретного фараона – Рамзеса II. Безкоштовний ігровий апарат Рамзес II оформлений згідно з темою – папірус з єгиптянами на задньому фоні та відповідні знаки, головним з яких став сам переможний фараон. Якщо вам такий слот не цікавий спробуйте ігровий автомат Золото грифонів безкоштовно.

Розробники передбачили спеціальні символи – Вайлд та Скаттер, подвоєння та потроїння виплат за комбінаціями та ризик-гру. Ігровий апарат Ramses II на гроші теж представлений, але вже для досвідчених та впевнених у собі геймерів, які налаштовані на серйозні ризики та реальні виграші.

Огляд та символи грального апарата

Зображення демо грального автомата Ramses II відображає серйозність та скрупульозність підходу розробників до задуманої тематики.

Символи продумані до дрібниць як у їх відповідності, так і як виконання:

  • фараон,
  • бог Анубіс,
  • сокіл,
  • верблюд,
  • піраміди на світанку,
  • сфінкс і жук-скарабей.

На додаток, геймери побачать традиційні символи гральних карт. Картинки повинні розташовуватися один за одним на одній ігровій лінії, починаючи з першого лівого барабана. Фараон, жук, анубіс, сокіл і дев’ятка створюють комбінації двома елементами, решті символів для цього необхідно три.

Спеціальні символи ігрового автомата

Роль спеціальних зображень гральних автоматів Ramses II розробники віддали фараону Рамзесу та жуку-скарабею. Вони стали Вайлдом та Скаттером гри відповідно. Вайлд замінить будь-який малюнок, крім Скаттера якщо це потрібно для утворення призового ланцюжка.

Три і більше Скаттера дарують геймерам 15 фрі-обертань із потрійними множеннями з виплат. Ігрові автомати Рамзес II за рахунок ризику допоможуть гемблерам збільшити виплату за призову комбінацію.

Любителям грати в ігровий апарат Рамзес II, єгипетської тематики та ігрові автомати від Novomatic варто спробувати Pharaon’s Gold III. Геймерам доступні обидва режими: безкоштовно або на гроші. Азартна ціль гравця визначить вибір режиму.