Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Novomatic
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

Безкоштовний ігровий автомат Royal TreasuresІгровий автомат Королівські скарби, як і Magic Forest, належать іменитому розробнику – компанії Novomatic. Гральний автомат Скарби Королів однією своєю назвою налаштовує гравців на щось грандіозне. Виробники чудово реалізували задуману тему завдяки оформленню слота та грамотно підібраним символам.

Грати безкоштовно в ігровий апарат Royal Treasures (Королівські скарби) азартні гості можуть у будь-який час. Ігровий слот Королівські скарби на гроші також доступний і підійде тим, хто знайомий з емулятором та розраховує на реальні виплати. Також є цікавий інший симулятор – ігровий автомат Magic Flute.

Ігровий апарат Скарби Королів без реєстрації підійде новачкам казино та тим, хто ще не зустрічав ігровий слот раніше. Royal Treasures на гроші варто пробувати досвідченим геймерам, які не сумніваються у своїх силах, і прийшли виключно за перемогою та реальними виграшами. Але попереднє ознайомлення з емуляторами необхідне обом групам.

Огляд символів грального апарата

Ігровий автомат Royal Treasures порадує королівськими символами:

  • корона та діадема;
  • перстень;
  • держава;
  • скіпетр;
  • меч.

Всі символи влади виконані із золота та інкрустовані коштовним камінням. Доповнюють звичні карткові символи. Виграшні ланцюжки демо ігрового слота Royal Treasures формуються за умови послідовного розташування однакових елементів на ігровій лінії, починаючи з першого лівого барабана. Більшості картинок потрібні три елементи, деякі порадують виплатами і за два. Ними стали корона, перстень, держава, палац та дев’ятка.

Грати безкоштовно в ігровий онлайн автомат Скарби Королів сподобається гемблерам, які бажають урізноманітнити кругозір азартних слотів. Але для того, щоб гра принесла задоволення, геймерам необхідно вивчити особливості симулятора.

Спеціальні символи

Спеціальними символами гральних автоматів Royal Treasures стали Вайлд та Скаттер. Вайлд – корона. Вона допоможе геймерам у створенні виграшних комбінацій, особливо коли не вистачає одного із символів. Якщо її участь все-таки була необхідна, виплату за ланцюжок буде подвоєно.

Скаттером став королівський палац. Три і більше Скаттер активують безкоштовну гру з 15 обертаннями. Виплати під час фриспінів потроюються. Ризик-гра гральних автоматів Скарби Королів подвоюють виплати за призовими ланцюжками.