Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Yggdrasil Gaming
  ☰ Кількість ліній:    20
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є

Опис ігрового автомата

ігровий автомат SeasonsІгровий апарат Seasons – чергова успішна розробка молодої та маловідомої компанії Yggdrasil Gaming. Втім, ігри бренду вміють широке поширення та користуються завидною популярністю, як, наприклад, ігровий автомат Cats and Cash. Грати у Пори Року на гроші – отримати щедру винагороду та багато приємних спогадів.

Онлайн слот Seasons без реєстрації та інших умов доступний у нас. Саме тут грати безкоштовно у Season зможете і ви. Обертати диски просто, а епічна краса історії, що розгортається на ігровому полотні, воістину вражає. На нашому сайті є ще класний ігровий автомат Cats and Cash безкоштовно.

Огляд грального апарата

Ігровий автомат Seasons на гроші – стиль та драйв, динаміка та азарт. Грати на реальні гроші у Пори Року просто, переконайтеся в цьому, вивчаючи навігаційну панель і таблицю преміювання.  Демо ігровий автомат Seasons – аналогічнен платної версії, прийоми та способи досягнення мети такі самі лише без вкладень.

Як символи представлені такі зображення:

  • сова;
  • жолуді;
  • лісові ягоди;
  • гриби;
  • заєць;
  • лисиця;
  • олень;
  • стилізовані під рослини номінали карт.

Ігрові автомати Seasons оснащені 4 різними режимами гри, які відповідають порах року. Цей цікавий факт додає балів емулятор як якісного продукту, про що не раз заявляв розробник.

Символи слота

Ігрові автомати Пори Року (Seasons) – опціональний симулятор. Опції грального слота гарантують приз до 1000 монет. Грати в гральний апарат цікаво більше як тренування. Безкоштовний ігровий автомат Часи Року не забезпечить того рівня драйву, що при реальних грошах на кону, але все-таки порадує досхочу.

Дикий символ зможе дублюватися ще на одну позицію – так ви частіше отримаєте призи від комбінацій. Це зимовий Вайлд. Весняний – дає право на один респін, під час якого він сам зміщується на одну позицію. Літній – дублюється у кількох осередках у формі хреста, це допомагає йому частіше утворювати комбінації. Осінній – активує додаткові множники. Окремо виділяється символ фриспінів, і це ще далеко не всі сюрпризи гри.