Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Novomatic
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Ні
  💎 Максимальний множник:    1000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Ні
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

Якщо ви любите старі гральні автомати, які не давали гравцеві ніяких потурань, то ігровий автомат Sizzling Hot Deluxe (Компот делюкс) чудовий варіант для гри за старими правилами. Тут немає ніяких відмінних бонусів та додаткових ігор, а лише суворі та голі обертання з фруктами та сімками.

В ігровий автомат Sizzling Hot Deluxe грати безкоштовно неважко, оскільки безліч майданчиків в інтернеті, що спеціалізуються на ігрових слотах, надають таку можливість. Є ще один цікавий симулятор – ігровий автомат Ультра хот делюкс в який грають безкоштовно або на реальні гроші.

Огляд грального апарата Компот

ігровий автомат Sizzling Hot DeluxeУ цій версії ігровий автомат Сізлінг хот делюкс (Компот) має вже дев’ять можливих ліній, у яких можливо грати на гроші. За умов, що вас цікавлять не всі, то кнопками внизу можна відрегулювати їх кількість. Там же можна зменшити або збільшити ставку, щоб розтягнути гру довше, оскільки успіх любить терплячих, а в даному гральному слоті Компот (Сізлінг хот делюкс) це особливо важливо.

Після всіх справ, як всі налаштування будуть виставлені, можна буде переглянути таблицю виплат і починати грати. Якщо ви не плануєте подвоювати виграш, поставте ігровий апарат на автоматичний режим, щоб він робив обертання.

Символи слота Компот

Ігровий апарат Sizzling Hot Deluxe (Сізлінг хот делюкс) на гроші дуже простий, а також відбиває всю суть класичних слотів. Крім фруктів, зірок та сімок тут нічого немає, а грати дуже і дуже просто. Після обертання у вас може випасти одна з комбінацій, які мають у собі мінімум три символи, що йдуть поспіль. Найдешевшими за коефіцієнтом, на який буде помножено вашу ставку, стали:

  • лимони;
  • сливи;
  • вишні;
  • апельсин.

Незважаючи на те, що прозвучало слово недорогий, коефіцієнти цього слота цілком пристойні і навіть мінімальні набори принесуть достатньо грошей. Вже більше цінуються апельсини та виноград, які можуть збільшити вашу ставку у понад сотню разів. Найщасливішим трапиться сімка, яка здатна зробити з будь-якого гравця забезпечену людину, оскільки коефіцієнт її обчислюється тисячами.

Особливості ігрового апарату Сізлінг хот делюкс

Ніяких певних особливостей гральний автомат Sizzling Hot Deluxe не має, крім символу зірки, який має здатність бути оплаченим у будь-якому місці екрану, навіть на будь-якій неактивній лінії. Оскільки він особливий, то неважливо, де екрана з’явився, головне, щоб їх було щонайменше три. При цьому символ розкиду також має досить прибутковий коефіцієнт, що найбільше відчутно, граючи на реальні гроші.

Тим, кому виграних грошей завжди мало, є можливість зіграти в гру, яка дозволяє подвоїти суму свого виграшу. Якщо ви готові це зробити, натисніть кнопку внизу панелі і вгадайте, що ж за карта ховається під сорочкою. Удачливі гравці можу значно заробляти в такий спосіб.