Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Mega Jack
  ☰ Кількість ліній:    21
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    1500
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

На ваш суд представлений такий ігровий автомат, як Slot o Pol від компанії Мегаджек. Слот виконан на тему подорожей морями та океанами. Подорож відбувається на красивому білому лайнері, що прямує до берегів екзотичних країн. Розробники гри постаралися на славу, графіка та спецефекти не можуть не тішити гравця, адже вони виконані на найвищому рівні.

Завдяки цьому Slotopol (Слотопол ) набуває безліч шанувальників щодня. Гравець може спробувати свої сили, як безкоштовно, так і на реальні гроші. Ну а якщо ваша мета – зірвати джекпот, що характерно далеко не для всіх ігрових автоматів, то варто вибрати гру на гроші! Коли ви готові почати казкову подорож, ласкаво просимо! Ще пропонуємо зіграти в ігровий автомат Sweet Life безкоштовно.

Огляд грального апарата Slot o Pol

Ігровий автомат Слотопол працює за допомогою п’яти барабанів та 21-ї активної лінії. Що стосується максимальної ставки, то вона прирівнює десяти, максимальний приз, який ви можете отримати і є джекпот. Знаки цієї гри дуже схожі із малюнками демо слота Шампанське, але це природно, адже відповідна атрибутика характерна для обох ігор.

Символи слота Ешки

ігровий автомат Slot o PolТепер варто поговорити про картинки та їх значення. Максимальний виграш можуть подарувати символи із літерою «е» (Ешки). Якщо вам випадуть аж п’ять таких символів, на вас чекає сума, що дорівнює ставці, помноженій на 10 тис. Крім цього, зображення з «е» є диким символом. Тому, за умов, що він випаде, зможете зробити виграш у 2 рази більшим. 5 знаків із зображенням лайнера, а також така ж кількість зображень із сонячним островом примножать ставку на 500.

Потім, на екрані опиняться 5 знаків із коктейлями, з ананасами, із лимонами, ставка збільшиться у 250 разів. Символи із зображенням винограду, слив, кавуна, вишеньки відрізняються коефіцієнтом 100. Значок із зображенням долара є скаттер символом. Тобто, при випаданні 5 скаттер символів ставка збільшиться у 1000 разів.

Бонусна гра

Символ із зображенням колеса та написом SPIN, а також малюнок із кубиком повідомлять вас на початку бонус-ігри. Цю гру можна дізнатися за назвою дірка в політиці. Цілком реально, що назва походить від зайвого зловживання службовим становищем політиків для здійснення своїх корисливих цілей.

У газетах та інтернеті ви знайдете чимало історій, що оповідають про відпочинок за рахунок держави. Однак, ця тема торкається гравців побічно. Вам пропонується зіграти в ігровий автомат Slot o Pol (Слотопол) абсолютно безкоштовно і в онлайн казино без вкладень.

Ризик гра

Кожен приз, який ви отримуєте, може бути збільшена вдвічі. Все, що вам потрібно – натиснути клавішу DOUBLE. На екрані перед вами опиняться п’ять карток, одна з яких, дилерська, буде відкрита.

Перед гравцем стоїть завдання – вибрати карту, яка за значенням перебиватиме дилерську. Якщо успіх на вашому боці, то приз стає подвоєним. Якщо ви продули, бажаємо вам успіху наступного разу при грі в ігровий апарат Слотопол (Ешки) на гроші.

На вибір колесо чи кубик

Під час запропонованої гри Ешки у вас буде можливість зіграти у бонус гру. Їх тут кілька. Бонус-гра стартує в той момент, коли на призовій лінії ви побачите 5 символів із кубиком. Перед очима опиняться осередки на ігровому полі.

Кожен із осередків відрізняється своєю ціновою категорією, яка написана на них. Після того, як ви кинете кубики, фішка, що належить вам, переміщатиметься полем і збиратиме грошові призи. У вашому розпорядженні сім кидків.

Друга бонуска

Друга бонус-гра стартує в момент, коли на призовій лінії випадуть 5 символів із колесом та позначенням на ньому SPIN. На новому екрані ви побачите колесо із секторами, різними за вартістю.

Спеціальний курсор, що світиться, проходить через всі ці сектори і може зупинитися на будь-якому виграші. Ви можете обертати барабани рівно дев’ять разів. Цього вам буде цілком достатньо, щоб збагатитись.

Резюме

Розробники радять вам спробувати сили у цій грі, оскільки вона супроводжується гарною музикою, приємною графікою та непоганими призами! Відеослот Ешки гарантовано сподобається всім любителям помандрувати. Як правило, люди під час подорожей витрачають гроші, а ви можете заробити! Успіхів!