Схожі ігрові автомати:

  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    NetEnt
  ☰ Кількість ліній:    10
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    2500
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Ні
  💵 Ставка на лінію:    0.1/100

Опис ігрового автомат Старберст

Ігровий автомат Starburst вже тривалий час по праву займає лідируючі позиції у всесвітньо відомих віртуальних гральних закладах. Крім цього, він завжди прикрашений позначкою Hot. Це означає, що симулятор «гарячий», постійно діє і на ньому можна виграти велику суму грошей. Не чекайте поки хтось інший зірве солідний куш! Запускайте барабани прямо зараз, щоб не прогаяти свій шанс! Спробуйте пограти прямо зараз в ігровий автомат Attraction безкоштовно він дуже цікавий.

Огляд символів грального апарата

ігровий автомат StarburstІгровий автомат Starburst на гроші досить простий у своєму оформленні. Після завантаження грального апарата Старберст гемблеру відкриється справжній космічний простір, де на градієнтному фіолетовому полі хаотично рухаються яскраві зірки. Як символи емулятора виступають кристали різної форми та кольору, що формують основу п’яти ігрових барабанів. Ліній десять, але ви можете змінити їх число на будь-яке інше в межах від 1 до 10.

Для цього панель керування передбачає клавішу Lines. Ставка на ряд, без якої неможливий повноцінний, продуктивний ігровий процес фіксується клавішею Level і варіюється від одиниці до десяти монет за один рядок. Зверніть увагу, що вам також потрібно встановити номінал монети – 0.01-1.00, кнопкою Coin Value. Всі ці показники безпосередньо впливають на розмір вашого майбутнього виграшу – Win та кількість монет депозиту, надані розробниками емулятора в демо-режимі.

Ми рекомендуємо не скупитися. Чим вище буде ставка і більше ліній задіяно в сеті, тим ймовірніше шанс отримати гідну віддачу. Ризик, але гейм-індустрія на цьому й ґрунтується. Боїтеся ризикувати і віддаєте перевагу безпечній грі – запускайте демо-режим. Він призначений для простої розваги та тестової перевірки відео-слоту Старберст. Ви нічим не ризикуєте!

Таблиця виплат слота Starburst

Усі основні виграші нараховуються за призові комбінації на активних рядках. Принцип формування простий. Вам необхідно зібрати ланцюжок із трьох-п’яти однакових картинок у послідовності зліва направо, починаючи відлік з першої котушки. За таку послідовність отримаєте коефіцієнт множення на ставку.

  • Кристали трикутної форми та фіолетового кольору принесуть вам множник 5-25.
  • Квадратне синє каміння зробить вас багатшим також у 5-25 разів.
  • Шестикутна помаранчева фігура дозволить помножити суму, поставлену на кін на множник – 7-40.
  • На десять одиниць більше принесе зелений шестикутний кристал – 8-50.
  • Жовтий камінь трикутної форми оцінюється коефіцієнтом множення 10-60.
  • Щаслива сімка на тлі блакитної планети коштує вдвічі більше – 25-120.

Але справжнє везіння для гемблера – зловити 3,4 або 5 картинок із зображенням напису BAR на тлі золотої планети. Можливо, це Марс і він принесе вам збільшення ставки у 50, 200 чи 250 разів. З траєкторією руху кожного оплачуваного рядка можна ознайомитися у розділі Paytable.

Спеціальна опція

Бонусного раунду в ігровому слоті Старберст на гроші немає. Як, втім, і ризик-сета, скаттера, Free Spin. Все це замінює єдиний Wild символ. Тут він виглядає як різнокольорова восьмикінцева зірка. Її особливість у тому, що порадувати вас вона може лише на другому, третьому чи четвертому секторах барабанів. Якщо вам все ж таки пощастить зустрітися з нею, то вона обдарує вас своєю супер-функцією – заміною будь-якого символу для формування максимально прибуткової призової комбінації. Крім цього, має цей знак ще одна особливість.

Після виплати винагороди за виграшний ланцюжок запускається опція під назвою Starburst Wild. Що це таке? Всі картинки тому секторі, де випала зірка, також перетворюються на зірки і затримуються в такому положенні ще на один спин, за який з вашого рахунку не списується жодної копієчки.

Вигідно! Якщо під час цього спина знову випадає дикий знак, процес повторюється і на екрані вже два вертикальні сектори заповнені вайлдом. Так може продовжуватися доки ви не станете щасливим володарем трьох комбінацій. Звичайно, що сума вашого виграшу в цьому випадку буде непристойно високою. За заявами самих творців симулятора, максимальний приз досягає 50 000. Повіримо на слово, а краще перевіримо!

Висновок

Ігровий автомат “Зоряний вибух” або “Сяйво” від компанії NetEnt не здатний розчарувати. Всі їхні твори мають оригінальну сюжетну лінію, якісне графічне оформлення, деталізацію елементів, як, наприклад, гральні слоти Lost Island, Blood Suckers і Dead or Alive.

Як правило, музика ідеально вписується в загальну тематичну задумку, що створює атмосферу включеності в загальний ігровий процес. І звичайно, не може не тішити заявлений відсоток віддачі у розмірі 96,1%. Мінімально знаючи принципи роботи віртуальних казино без вкладень, ви зможете поповнити свою скарбничку гідними винагородами.