Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Novomatic
  ☰ Кількість ліній:    5
  🎰 Кількість барабанів:    3
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    1000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    5

Опис ігрового автомата

Безкоштовний ігровий автомат Ultra HotІгровий автомат Ульта хот є класичним гральним апаратом від компанії Novomatic, що має три барабани і п’ять ліній виплат. Символи, можна побачити на барабанах, включають у себе такі класичні зображення, як фрукти, зірки та числа.

Ultra Hot (Сімки) – це той ігровий апарат, який допоможе вам відчути себе в ті часи, коли, окрім трьох барабанів, у слотах нічого не було. Жодних додаткових бонусів, поблажок та безкоштовних обертань – тільки удача і ви. Тим, хто боїться грати на справжні гроші, в ігровий автомат Ultra Hot грати безкоштовно можна в багатьох місцях інтернету, але якщо ви цінуєте дикий азарт, то цей ігровий апарат безперечно для вас. Є ще дуже цікавий симулятор під назвою ігровий автомат Venetian Carnival.

Огляд грального апарата

Головною особливістю слота Сімки (Ультра хот) є його приналежність до класичних гральних апаратів, яка робить коло гравців не таким великим. Але є серед любителів пограти в гральні автомати і ті, хто, навпаки, любить, коли немає жодних зайвих поблажок.

В ігровом автоматі Ultra Hot на кошти всього п’ять ліній та три барабани, як і у старих представниках одноруких бандитів. Ви можете відрегулювати ставки, подивитися таблиці виплат та правила, а також запустити демо слот в автоматичному режимі, який дозволить вам просто дивитися, як кошти капають у кишеню, а не натискати відповідну кнопку.

Символи слота

Конкретні символи, які можна зустріти в грі Ультра хот, включають наступні:

  1. Числа 7 – це найбільш цінний знак у грі. Якщо гравець отримає три картинки 7 (Сімки) на одній лінії виплат, він отримає максимальний виграш.
  2. Фрукти – гральні картинки зображають сімейні фрукти: вишні, апельсини, лимони і сливи. Виграші від цих символів залежать від кількості і комбінації, але вони надають менший виграш, ніж Сімка.
  3. Зірки – це ще один цінний знак в грі. Зірки можуть випадати в будь-якому порядку на барабанах і все, що потрібно гравцеві, щоб отримати виграш, – це отримати трохи зірок на різних барабанах.

В цілому  ігровий автомат Ultra Hot (Сімки) на гроші є класичною грою, що має незамінні зображення, вони надають виграші гравцям.

Ігровий автомат Сімки (Ультра хот) має зображення на барабані прості до неподобства, оскільки зібрали всі штампи про класичних ігрових апаратів. Найменш оціненими є хрести, що мають дуже маленький множник, який не принесе якихось великих грошей. Найдорожчими символами стали фрукти, які представлені тут лимоном, апельсином, вишнею та сливою.

Вони готові вже значно поповнити вашу кишеню грошима. Більше за них, але ще не зовсім максимально, принесе Bar, який також є довгожителем на барабанах автоматів. Ну, а найбільші коефіцієнти, обчислюються сотнями, приносять зірки та сімка. Звичайно ж, сімка є найоплачуванішим символом і здатна принести справжній джек-пот.

Ризик гра на реальні гроші

Незважаючи на це, збільшити розмір виграшу можна декількома способами, наприклад, якщо все ваше ігрове поле заповниться фруктами, то виграш по всіх лініях зросте вдвічі. Крім цього, гра, яка може полоскотати нерви тим, хто почав грати на гроші, дозволить ризикувати виграною сумою.

У ній ви повинні будете вгадати, що за масть ховається під сорочкою, запропонованої вам карти. Якщо ви досить щасливі, то вам не знадобиться жодних бонусів, щоб вигравати в цьому стандартному, але яскравому та досить прибутковому гральному автоматі Ультра хот, оскільки багато гравців виходять із ігрової сесії на цьому симуляторі, маючи повні грошима кишені.