Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Novomatic
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

Безкоштовний ігровий автомат ЄдинорігІгровий автомат Єдиноріг (Unicorn Magic) має оформлення казкового автомата, але при цьому приховує за собою досить великі коефіцієнти та прибуткову механіку, за що любимо гравцями, які зрозуміли, як у нього грати і які великі гроші він може принести з собою. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто в нього взагалі грати, в ігровий апарат Unicorn Magic грати безкоштовно можливо будь-якої миті і без вкладення. Це відрізняє ігрові автомати Novomatic від багатьох інших симуляторів.

Огляд грального апарата

Ігровий автомат Єдиноріг (Unicorn Magic) схожий на багато онлайн слотів. Тому тим, хто давно грає в азартні ігри в казино можна без проблем орієнтуватися в налаштуваннях і кнопках. Усього дев’ять ліній, внизу можна зробити певну кількість із них активними. Буває так, що після цього слота люди грають в ігровий автомат Sizzling Hot Deluxe безкоштовно.

Залежно від кількості ваших грошей та стратегії, можливо налаштувати ставки за вашим бажанням. Для тих, хто не готовий ризикувати в спеціальних іграх, є можливість запустити ігровий автомат Єдиноріг в автоматичному режимі, просто спостерігаючи, як гроші капають вам у кишеню.

Символи слота

Зображеннями слота є жителі казкового лісу, в якому живе єдиноріг, тому ігровий автомат Unicorn Magic містить такі картинки:

  1. Unicorn – дикий знак (Wild), що замінює будь-який інший, окрім символу розсіювання (Scatter).
  2. Magic Tree – розсіювання (Scatter), котрий активує безкоштовні спини, коли на екрані з’являється три або більше таких символів.
  3. Найприбутковішими для гравця є грифон та прекрасна фея, які можуть збільшити суму та розмір вашого виграшу у сотні разів.
  4. Castle – малюнок, котрий також дарує високі виграші, коли з’являється на лінії від двох до п’яти разів. Казковий замок може принести ще більше, ніж можна було уявляти.
  5. Гноми і гриби стали вже оплачуваними символами, особливо, якщо заповнюють одну з активних ліній цілком.
  6. A, K, Q, J, 10 – значення з нижчими винагородами, які приносять виграш при з’явленні на лінії від трьох до п’яти разів. Вони оплачуються невеликим коефіцієнтом, але можуть допомогти витрачати менше грошей на ставки, відіграючи хоча б частину з них.

Особливі символи та бонуси

Єдиноріг виконує тут важливу роль, оскільки має властиву йому магію. Він здатний вриватися в комбінації, заміщаючи собою будь-які зображення, що бракують, а також збільшувати коефіцієнт набору в два рази, приносячи в кишеню грає пристойні гроші. Також це найбільш високооплачуваний символ, який присутній на барабанах.

Ще одним знаком, який здатний принести вам додаткові кошти, – це казкові дерева. Вони мають особливість, яка дозволяє оплачуватись у будь-якому місці ігрового екрану. Тому картинка принесе вам гроші навіть за невеликої кількості активних ліній.

Також завжди три і більше символів запускають тригер з безкоштовними обертаннями. Він готовий поповнити вашу кишеню великими грошима, звичайно, якщо ви стали грати на гроші в ігровий апарат. Всі виграні кошти під час безкоштовних обертань множаться втричі, дозволяючи стати справді забезпеченим.