Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Висока
  🛠 Виробник:    Novomatic
  ☰ Кількість ліній:    9
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Є
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Є
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

ігровий автомат Венеціанський карнавалІгровий автомат Венеціанський карнавал дозволить відчути себе у середньовічній Венеції, на берегах цих каналів, а також у атмосфері свята та веселощів. Крім того, цей ігровий автомат має кілька цікавих особливостей, що дозволять гравцеві багато вигравати. В ігровий автомат Венеціанський карнавал грати безкоштовно можна на багатьох порталах в тому числі і тут. Гральний апарат розробила компанія Новоматік яка вже дуже багато років виробляє якісні відеослоти.

Огляд грального апарата Venetian Carnival

Ігровий автомат Venetian Carnival – дев’ять ліній, у яких можна вести гру. Ви можете регулювати їхню кількість за допомогою кнопок внизу. Крім того, ви можете вирішувати, яка ставка має бути на кожній із них. Таке налаштування дозволить підлаштуватися під ваш бюджет та темп гри. Крім того, є кнопка, яка дозволяє грати одразу по максимуму. Після того, як ви налаштували все під себе, можна розпочинати гру. Також ми вам нагадуємо про ігровий автомат Чарівний ліс який теж люблять гравці.

Символи слота Venetian Carnival

Символи цього ігрового апарату пов’язані з Венецією та її святами, тому ви зможете на собі відчути атмосферу місцевих водних каналів та свят. Найдешевшими та найчастішими стали літери та цифри, вони цінуються мало, але створені для того, щоб ви програвали, якнайменше. Навіть у максимальній комбінації вони не принесуть відчутного виграшу, але все одно легше буде грати, знаючи, що частину коштів ви повернули.

Основні символи гри включають наступне:

  1. Маски – є символом зображення різноманітних масок, їх носили на карнавалі в Венеції.
  2. Акордеон – цей символ зображує музичний інструмент, який часто використовувався на карнавалі.
  3. Гондола – гондоли, які є одним з найбільш відомих видів транспорту у Венеції.
  4. Комедіант – символізує акторів, вони виступали на карнавалі, виконуючи комедії та інші види театрального мистецтва.
  5. Карта Італії – символізує країну, де відбувається карнавал.
  6. Ліра – цей символ зображує музичний інструмент, який був дуже популярний на карнавалі у Венеції.
  7. Венеціанський палац – розкішні палаці, їх можна побачити у Венеції.
  8. Вогник – феєричний світло-шоу, яке часто влаштовували на карнавалі.

Венеціанський міст уже більше цінується, але трапляється рідше. У будь-якому випадку, він обов’язково зможе покласти у вашу кишеню хороші гроші. Але, хто як не гондольєр здатний привести вас до великої суми, до того ж він дає пристойний коефіцієнт, який зробить ваші фінанси значнішими.

Особливі символи

Ігровий автомат Venetian Carnival на гроші має двох героїв, мають найвищі множники. Це дві особи в карнавальних масках, можуть принести вам багатство, якщо грати за гроші. У максимальній комбінації вони збільшать вашу ставку в тисячі разів, а враховуючи, що їх двоє, виграш буде частіше.