Схожі ігрові автомати:
  ✔️ Волатильність:    Середня
  🛠 Виробник:    Unicum
  ☰ Кількість ліній:    21
  🎰 Кількість барабанів:    5
  ✅ Дикий символ:    Ні
  💎 Максимальний множник:    9000
  🔁 Фриспіни:    Ні
  ❇ Скаттер символ:    Є
  💵 Ставка на лінію:    1/100

Опис ігрового автомата

Ретроспективи настільки припали до смаку гемблерам, що розробники радісно пропонують вирушити в ще одну дивовижну пригоду. На цей раз ігровий автомат Zoloto Partii дозволить прогулятися просторами колись найбільшої країни світу. Аналогічну пригоду обіцяють і ігровий автомат Bratva.

А поки що саме час згадати, як виглядав знаменитий «червонець» і як уважно всі стежили за польотами в космос. Розпочавши грати безкоштовно в ігровий автомат Золото Партії, можна розраховувати на найцікавіші пригоди. Подорож у минуле починається. Також спробуйте ігровий автомат Dracula’s Family він також цікавий.

Символи слота

ігровий автомат Zoloto PartiiІгровий автомат Zoloto Partii має п’ять барабанів і можливість запуску до 21 призової лінії. Використовувати всі шанси є особливо актуально, граючи в гральний апарат Золото Партії на гроші. Головна нагорода – 10 000. Приз отримає володар комбінації із п’яти символів герба.

Перевірити свої можливості можна запустивши Zoloto Partii без грошей. Для ставок можна використовувати одну монету або підвищувати до 20. Найбільш ризиковий спин складе 210 монет. Однак залишається тільки уявити, яким буде джек-пот, якщо вигравати гроші з такими ставками у Zoloto Partii.

Бонусна гра

Під час прогулянки минулого можна стати учасником двох бонусних ігор або ризикнути отриманою виплатою, поставивши на куранти. Запустивши ігровий автомат Zoloto Partii на реальні гроші, можна легко оцінити нагороди кожної призової пригоди. Для старту додаткових бонусних раундів знадобляться чотири або більше зображення червонця або супутника.

Так, охочі зіграти в онлайн слот Золото Партії можуть спробувати дати хабар у конверті. Раунд починається після появи чотирьох символів купюри. У грі на столі лежать п’ять конвертів. Ігрові автомати Zoloto Partii на справжні гроші допускають лише одну спробу. Слід зазначити, що у середніх конвертах гроші бувають майже завжди, проте суми невеликі.

Побувати в космосі гральний апарат Золото Партії запропонує з появою чотирьох зображень супутника. Тепер геймер визначає, яку планету буде запущений дослідницький борт. У разі успіху, ігрові автомати Золото Партії вручають приємний бонус. Випробувати долю буде цікаво.

Ризик гра

Демо слот Zoloto Partii отримав і раунд із шансами. У цьому турі з’являються знамениті куранти. А завдання геймера зводиться до вибору червоного чи синього сегмента, на якому зупиниться стрілка. Так що грати безкоштовно у Zoloto Partii буде дуже азартно та захоплююче.